Find alumni from 1929 to present day listed below.

Notre Dame Alumni

Class of 1929
Hall, Mary Louise
Hazen, Earl
Hohler, Ruth Ann
Knaup, Rose E
Reiker, Helen C.
Sciortino, Angela
Snider, Alice L.
Unnerstall, Arnold H.
Class of 1930
Braun, Dorothy M.
Cook, Robert L.
Diebold, Virginia Elizabeth
Freese, Clem
Koeck, Max J.
Lacy, Mary C.
Masek, Kathryn
Schrock, Mary
Class of 1931
Braun, Loyola
Davis, Mary Margaret
Hamm, Clara M.
LeGrand, Germaine A.
Nenninger, Bernard H.
Reiker, Joseph C.
Schabbing, Clem H.
Schonhoff, Walter
Schumacher, Francis H.
Sciortino, Catherine
Sykes, Dorothy Rose
Trewolla, Mary L.
Class of 1932
Braun, Catherine E.
Braun, Michael
Davis, Ann J.
Geringer, Walter H.
Halter, Beatrice
Kirn, August W.
Nenninger, Dorothy E.
Schlueter, Oma P.
Schumacher, Leonard J.
Unnerstall, Louise M.
Class of 1933
Enderle, Gilbert F.
Eversmann, Doris M.
Gill, Hugh Thomas
Griffaw, Mabel I.
Hamm, Charles
Hohler, Dorothy
Menz, Paul
Petry, Arthur F.
Reynolds, Frances P.
Reynolds, Henry J.
Rigdon, Edward
Schlueter, Virginia
Wulfers, Manuel
Class of 1934
Braun, Mary Teresa
Christoff, Virgil
Dirnberger, Jerome
Herbst, Margaret
Kohlfield, Lucille
McCart, Beatrice
Schlosser, Pius J.
Schonhoff, Marie Ann
Stammer, Opal
Unnerstall, Catherine
Class of 1935
Brenneisen, Harold
Dohogne, Emmet C.
Halter, Lucille
Nenninger, Clyde
Quinn, Jack
Sanders, Kathleen
Schonhoff, Helen
Schumacher, Thomas
Wulfers, Elias F.
Yallaly, William A.
Class of 1936
Blattel, Bernice
Boyer, Dorothy
Braun, Rita
Clarida, Thomas
Daues, Laverne
Fuerth, Aldana
Griffaw, Joseph
Haas, Alvin G. (Bud)
Haas, Lucille
Henry, Louise
Millering, Alvina Marie
Nenninger, Mary A.
Reynolds, Thomas J.
Schrock, Teresa
Wulfers, Agnes
Class of 1937
Brunkhorst, Russell
Burger, Agnes
Cobb, Clarice
Croy, Rhonda
Dohogne, Tiburtius
Griffaw, Lucille
Howenstein, Edmund
Niederkorn, Benjamin
O'Donnell, Phyllis
Ponder, Mildred H.
Schabbing, Rose M.
Schaefer, Catherine
Schlueter, Charles
Wulfers, Erma L.
Yallaly, Ruth
Class of 1938
Boos, Lawrence T.
Braun, Charlotte
Bucher, Dolores K.
Campbell, Ruth C.
Christoff, Everett C.
Clarida, Martha R.
Drury, Alverta
Enderle, Anna Marie
Hitt, Clifford L.
Hoffman, Lucille H.
Kerns, Mary V.
Pike, Charles B.
Quinn, Helen M.
Reiker, George C.
Reynolds, Francis J.
Schmidt, Ruth
Sciortino, Paul
Seib, Virginia
Vandeven, Edwin O.
Welter, Doris M.
Wulfers, James F.
Wulfers, Joseph P.
Wulfers, Paul A.
Yallaly, Wilda C.
Zimmer, Mary Frances
Class of 1939
Ade, Bernice
Braun, Anna Garcia A.
Burger, Joseph W.
French, Wilma E.
Griffaw, Kathyrn
Haas, Kenneth P.
Hohler, H. Eugene
Hohler, Virginia
Howenstein, Marjorie L.
Jansen, Leon R.
Kelly, Lucille Margaret
Martin, Mildred R.
Ponder, Earl J.
Schaefer, Virginia
Stammer, Alma T.
Wibbenmeyer, Lucille
Wulfers, John A.
Class of 1940
Arnzen, William
Bertrand, William
Brant, Victor L.
Chauvin, Harry
Crites, Willard Basil
Dohogne, Urban L.
Giroir, Helen
Grojean, Vincent D.
Horn, John
Keller, Mary F
LaCroix, Juanita
Niederkorn, Dorothy
Rains, Marilyn J.
Rauth, Dorris
Reiker, Ann R.
Schaefer, Dorothy
Schumacher, James E.
Slocum, Bernardine
Sunderman, Melvin J.
Swan, Virginia
Vandeven, Robert L.
Wood, Norman
Wright, Clyde
Wulfers, Leo
Wulfers, Rita
Zimmer, Rosanna
Class of 1941
Blattel, Laura
Brandon, Gwendolyn C.
Brunkhorst, Betty
Compas, Elmer
Coyle, Wanda
Fuerth, John (Jack) W.
Glastetter, Rita F.
Griffaw, Margaret
Hamm, Ella
Hoffman, Jerome
Hohler, Judith
Horn, Anna Mae
Howenstein, Irene
Ponder, Jerome
Rauth, Marcella
Sandman, Robert
Schaefer, Francis
Schaefer, James
Schlueter, Walter J.
Schmidt, Louise L.
Stehr, Frances
Sullivan, William
Tracy, Mardell
Wissman, Palma Lee
Wright, Charles
Wulfers, Albert
Wulfers, Dorothy M.
Wulfers, Helen
Yallaly, George
Zimmer, Elma
Class of 1942
Aubuchon, William B.
Bertrand, Robert C.
Cobb, Paul F.
Davis, Virginia
Dohogne, Silas
Dumey, Lee Anna
Dumey, Lorena
Felden, Elizabeth
Fischer, Joelean
Fischer, Roy
Geringer, Paul
Haney, Colleen
LaCroix, Lillian
LaCroix, Dorothy
Legrand, Clyde
Margrabe, Rita
Moore, Melvin S.
Nitsch, Ella M
Recker, Tillie M.
Robert, Norman (Scobie)
Roth, Mary Belle
Sapienza, Vincent
Sawyer, Mary Ann
Schnurbusch, Ralph
Vandeven, Mary J.
Class of 1943
Arnzen, Annabelle
Beckman, Patricia
Blank, Lillian
Bodine, William
Borgard, Irene
Brooks, June M.
Dannenmueller, Joan T.
Eumont, Pauline
Ferriell, Mary Ann
Ford, Adah Ruth
Goetz, Gilbert
Graser, Edna
Howenstein, Rose M.
Kalkbrenner, Betty Jane
Kluesner, Ernest
Logel, Marybelle
Lux, Helen M.
Moore, Vidamae C.
Recker, Virginia
Scheeter, Joseph
Smith, John
Stehr, Margaret
Tenholder, Juliana
Westrich, LeRoy
Whitfield, Henry
Wright, Allene
Wulfers, Bernice
Wulfers, Carl
Wulfers, George
Yallaly, Imogene
Class of 1944
Barenkamp, Mary L.
Boos, Geraldine M.
Borgard, Bernice
Burger, Thomas
Clemens, Anna
Compas, Rita
Crites, Jerome
Enderle, Georgianna
Fischer, Iola
Haas, Harold G.
Halter, Rosemary
Haney, Kathryn
Hoffman, Rose Mary
Hohler, Rosemary
Lansmon, James R.
Miller, Anna
Miller, William H.
Recker, Betty L.
Reitzel, Carmen
Schaefer, Rosemary
Scherer, Gertrude G.
Schlueter, Mary M.
Schwepker, Henrietta
Vandeven, Donald W.
Welter, Jerome
Welter, Laverne C.
Westrich, Alfred
Zimmer, Harriet
Class of 1945
Anselm, Joan
Bahr, Burnell
Barnes, Martha J.
Barnes, Mary F.
Brandon, Lilly
Cecil, Rose Ann
Clippard, Richard W.
Cobb, Roland
Dannenmueller, Georgia
Drury, Charles
Drury, Leander
Eagle, William
East, Jr, John J.
Elfrink, Virgil H.
Enderle, Mary Louise
Grojean, Gerald
Heisserer, Melva Jane
Herbst, Mary
Hinkebein, Ennis W.
Leible, Leoma
Ludwig, William
Menz, Billie
Messmer, Norval
Recker, Dorothy M.
Reinagel, James P.
Robert, Marvin P.
Rogers, Margaret
Schaefer, Gerald
Scherer, Virginia
Steinnerd, Mary
Tenholder, Agatha B.
Vandeven, Eugene
Vandeven, Vivian
Wesselman, John
Wulfers, Leon V.
Ziegler, Arthur L.
Class of 1946
Abbott, William
Barenkamp, Charles J.
Barr, James
Blattel, Leon J.
Blechle, Catherine
Blechle, Jerome A.
Boos, Virginia
Brockmeyer, Alfred
Compas, Bernice W.
Dumey, Marian
Enderle, Alvera
Fallert, Harold F.
Fuerth, Mary
Graser, Doris M.
Griffith, Paul A.
Grojean, Patricia
Haas, Joan
Haney, Shirley
Hitt, Lee
Hitt, Rodney T.
Hoffman, Elizabeth
Hohler, Joseph
Kalkbrenner, Opal C.
Kluesner, Frances
Knaup, Richard
Legrand, Art J.
Lewis, Glenn
Ludwig, Margaret
Ourth, Henry W.
Peetz, Ruby M.
Pfefferkorn, Robert
Scheeter, Charlene S.
Schwartz, Joseph
Seib, Mary E.
Strack, Aloysious
Sullivan, Harry
Unterreiner, Mary
Vandeven, Jerome C.
Wulfers, Anita
Wulfers, Bertha Ann
Wulfers, Gregory
Class of 1947
Abbott, Benny H.
Brandon, Harold
Brant, Mary Ann
Burger, Ina Jean
Christoff, George
Clippard, Milford E.
Crites, James L.
Dannenmueller, Bill
Drury, James L.
Elfrink, Walter
Ford, Dorothy
Glasser, Dorothy M.
Hahn, Doris
Halter, Dorothy J.
Koelzer, Joseph
Lamb, Mary Ellen
Levan, Arlene
Lottes, Dennis
Robinson, Mary Lou
Rogers, Charles
Schlitt, Charlie
Schmittzehe, Hilary
Story, Howard Thomas
Swope, Catherine J.
Tenholder, Rosalia T.
Vandeven, James
Weber, Dorothy A.
Ziegler, Dolores
Class of 1948
Barnes, Joe
Baronowsky, Janet
Blattel, Mary H.
Blechle, Paul G.
Burger, Norman
Burger, Wanda L.
Clippard, Mary Ann
Coker, Pat
Dannenmueller, Wanda
Fallert, Daniel J.
Felter, Paul
Haney, Betty
Heisserer, Herman
Himmelsbach, Rosemary
Hoffman, Charles
Hoffman, Elaine
Horrell, Matilda
Keusenkothen, Mary Genevieve
Kirn, Rita
Knaup, Marjorie
Koch, Madina
Lansmon, Mary E.
Legrand, James
Legrand, Mary
LeVan, Curtis
Logel, Marilyn
Lottes, Doris
Lux, August
Margrabe, Norma
Martin, Catherine
Morie, Herbert V.
Pfefferkorn, James
Pobst, William
Ressel, Harold
Roth, Robert
Scherer, Alene
Schlitt, John
Schmittzehe, Donald
Schwartz, Phyllis A.
Seib, Vincent
Shannon, Patricia
Steinnerd, Geraldine
Stoebel, Dolores
Stroder, Robert R.
Sullivan, Aloysius
Welter, Mary M.
Werner, Ruth
Willett, William M.
Wulfers, Clara
Wulfers, Marie
Class of 1949
Brenneisen, Bessie
Brockmeyer, Bertha
Bucher, Ella M.
Crites, Gregory D.
Drerup, Dorothy
Dumey, Eileen
Dyer, Anna
Elfrink, Anthony
Enderle, Lester
Essner, Paul R.
Fuerth, Elizabeth
Gilder, Annabelle
Gillespie, Catherine
Goetz, Wanda Lee
Graser, Dennis L.
Greaser, Edna
Griffith, Ann Ruth
Hinkebein, John A.
Hohler, Ann
Isaac, Clara J.
James, Donald L.
Keusenkothen, John
LaCroix, Leonard A.
Peters, Marie Ambrose
Recker, Joan
Rieck, Rita
Rogers, Mary Ann
Rouse, Joe J.
Scharenborg, Marcella
Schmidt, Jerome L.
Schmittzehe, Clarence
Schott, William R.
Sullivan, Joseph
Tenholder, Mary F.
Vandeven, Martha
Westrich, Elmer
Ziegler, Anthony
Class of 1950
Blattel, Robert
Blattel, Donald
Blattel, Mildred
Blechle, Verena C
Boos, Rosanna
Crites, Mary Ann
Crosier, Doris
Davis, Geraldine
Drury, Ray
Drury, Robert A.
East, Bill S.
Farrar, Geraldine
Geringer, Gerald G.
Giroir, Jean
Greaser, Mary L.
Griffin, Mary L.
Grimes, Jo Donna
Heuring, Joyce
Holzum, Edna Ann
Hopkins, Joan
Kalkbrenner, Marjorie
Kieffer, Mary Jo
Kirchdoerfer, Marie
Kirn, Eleanor Jo
Ligon, Nancy
Martin, Marjorie
Millering, Benjamin
Nanna, Melvin
Niswonger, Mary
Oliver, Paul
Ourth, Mary L.
Pobst, Betty Jo
Roloff, Jim E.
Scherer, Harry
Schmittzehe, Anna
Schwartz, Patsy
Seiler, Ethel
Shannon, James Ronald
Stock, Charles E.
Vandeven, Jeanette
Weiss, Margaret
Welter, Dorothy
Willis, Frankie Lee
Class of 1951
Amrhein, Jerry
Blattel, Doraleen M.
Blechle, Louise
Bohnert, Viola M.
Brenneisen, M. Cecilia
Brockmeyer, Frieda
Drury, Patricia
Dumey, Al William
Elfrink, Anna M.
Felter, Charles W.
Finley, Barbara
Gilder, Dorothy
Glueck, Andrew J.
Hahn, Denise
Haney, Mary Sue
Heisserer, Anna Rose
Henry, Dorothea
Landewe, Robert A.
Legrand, Richard
Ludwig, Frank
Lynch, James
Messmer, Alvin
Peetz, Norma
Ressel, Leona
Sailer, Ramona
Scharenborg, Mary
Scheeter, Dorothy L.
Schott, Harold J.
Schwartz, Judy
Seyer, Marilyn J.
Stock, Paul J.
Vandeven, Edward
Vandeven, Jaclyn R.
Willett, Mary Jo
Wulfers, Ann
Wulfers, Sylvia
Yuracko, Bill
Class of 1952
Blattel, Marlene
Blattel, Robert E.
Blechle, Earl
Buchheit, Aurelia
Burger, Elizabeth
Clayton, Lloyd
Diebold, Lucille
Emerson, Ben E.
Enderle, Donald
Farrar, Glenn R.
Fuerth, Arthur
Geringer, Kenneth
Golightly, Eugene
Haas, John
Heady, Shirley
Heisserer, Donald
Hohler, Barbara J.
Keusenkothen, Joseph
Kielhafner, Joann
LaLumendiere, Ronald
Martin, Dorothy
McCart, William
Miller, Bob
Miller, Robert
Mullen, Nancy
Rehg, Paul J.
Ressel, Edward C.
Roth, Stanley
Schlitt, Odila
Schmitt, Ethel R.
Schmittzehe, Mary C.
Schonhoff, Patricia
Schott, Elizabeth
Schwartz, Marilyn
Seiler, Omer
Shannon, Michael
Spann, James
Stehr, Mary Louise
Stroder, Marilyn
Tenholder, Joseph
Vandeven, Eugene
Vandeven, Virginia A.
Vandeven, William
Weiss, Betty
Willard, Shirley A.
Wulfers, Bonnie
Class of 1953
Beaty, June Rose
Brockmeyer, Julia
Buhs, Elmer
Clippard, Joellen
Crites, David E.
Eftink, Mary Jo
Felter, Florence
Fuerth, Margaret
Georger, Shirley
Griffith, Roy L.
Grimes, Monroe
Hagedorn, Richard
Hahn, James H.
Hoffman, Wilbert J.
Kilhafner, Betty
Lewis, Susanne
Meyer, H. John
Miget, Robert J.
Millering, Dolores
Nall, Clara Nell
Nenninger, Charlotte
Nenninger, Imelda A.
Nenninger, Jean Ann
Ozment, Joyce
Peetz, JoAnn
Rehg, Tom L.
Reiker, Janet
Sauer, James B.
Schmidt, Donald
Scholz, Martha Ann
Tarr, John
Telescky, Roberta
Urhahn, Gilbert G.
Westrich, Marvin
Williams, Laura Jean
Yuracko, Martha
Class of 1954
Aug, Mary Ann
Ayers, Robert
Baumstark, Mary
Blank, Jerald
Blattel, Lloyd
Bradford, Charles Larry
Brandon, Paul
Cambron, Carolyn
Clayton, James
Compas, Vernon
Diebold, Marie
East, Betty June
Elfrink, Maureen
Fuerth, Loretta
Heisserer, Emelene
Heuring, Dolores
Hohler, Dolores
Johnson, Mary Loretta
Knaup, John F.
Lalumendiere, Mary Kay
McGill, Lilly Mae
Messmer, Marlene
Miller, Donald
Nenninger, Daniel
Nenninger, Donald A.
Nenninger, Glenn Edward
Pikey, Richard
Pobst, Donald R.
Ressel, Thomas
Ressel, Jerome
Robert, Patricia
Schmittzehe, Dorothy J.
Schmittzehe, John
Schott, Charles
Schott, Dorothy
Schwartz, Michael
Shuck, Donnie R.
Steimle, Mary E.
Swan, Billy Joe
Welsh, Shirley
Welter, Laura Jean
Wulfers, Martha Jane
Ziegler, Donald
Ziegler, Larry
Class of 1955
Bertrand, Ronald
Boss, Ronald J.
Brandt, Rose Ann
Drury, Mary Jane
Dumey, Patricia L.
Gray, Larry F.
Halter, Mary R.
Keusenkothen, Hubert Francis
Kuehn, William L.
Landewe, Betty J.
Lawrence, Jerry
Martin, Elizabeth
Meystedt, Fred C.
Miller, Charles
Miller, Mary Helen
Nenninger, John Marvin
Popp, Ralph
Reiker, Raymond
Ressel, James J.
Sandvos, Amelia
Sandvos, Letha
Scharenborg, Margaret
Schmittzehe, Jerome
Schott, Edgar
Schwartz, Sharon
Schwepker, Charles H.
Sciortino, JoAnn
Urhahn, Marilyn
Yuracko, Mary Jo
Class of 1956
Bain, Margie
Bartinikas, Jerry
Blattel, Leon S.
Blattel, Tom
Brockmeyer, Dorothy
Brown, Jerry
Clayton, Darlene
Corkins, Judy
Crafton, Alice
Dapper, Noella
Diebold, Doris
Dohogne, Lonnie
Elfrink, Lindell H.
Farrar, Eugene C.
Glastetter, Martha
Gold, Sandra
Goza, Margaret
Griffaw, James
Heisserer, Dixie L.
Heisserer, Kenneth
Hoffer, Jolene F.
Hohler, John
Hopkins, Betty
Hoppenjans, Jeannette
Keusenkothen, Bernard
Koehler, Donald R.
Landewe, Wilma R.
McMullen, Vicki Y.
Miller, Maurice
Nenninger, Ann
Nenninger, James
Nenninger, Jerry
Oldfield, Roger P.
Pikey, Dawson
Ressel, JoAnn M.
Riordan, Edmund
Rooney, Patty
Schabbing, Charles
Scherer, Patricia J.
Schneider, Joan C.
Schonhoff, Mary Ellen
Schonhoff, Ruth Ann
Schumacher, Gayle
Slaner, John
Spicer, Robert H.
Stehr, Sara
Steimle, Ann R.
Weber, Theresa
Welter, Anthony J.
Wulfers, Jerry
Young, Garland R.
Class of 1957
Aug, Joanne
Bain, Charles
Beal, Marilyn
Boss, Carol Ann
Burger, Nadine
Cleeton, Charles Kerry
Crites, Nona
Dumey, Carolyn
Dyer, Margaret Alice
Eftink, Bernice
Eftink, Ed
Ford, Patty
Fuerth, Aurelia
Geringer, Judy
Golightly, Carol
Goodwin, Mary Ellen
Hagedorn, Robert
Halter, Flavian Michael
Hinton, Gene
Hoffman, Mary Jane
Hohler, Becky
Jackson, Clarence Joseph
Jarosik, Dolores Ann
Johnson, Clarence Donald
Keller, Joe
Koester, Sue
LaCroix, Louise
Landewee, Irvin
Landewee, Mary Ann
Lawrence, Janet
Loida, Kenneth
Martin, Gilbert
McMullen, Marki Sue
Messmer, Claudine
Mullen, Bill
Nenninger, Bill
Nenninger, Tom
Popp, Judy
Sandvos, Richard
Schabbing, Leo J.
Schott, Robert
Schumacher, Carroll (Carl)
Sciortino, Jane
Seyer, Judy
Tarr, Mary Ann
Weber, Dennis
Weber, Lorita
Willis, Joann
Wissman, Mary
Wulfers, Tom
Ziegler, Richard
Class of 1958
Bartinikas, Thomas E.
Blattel, Vivian
Blechle, Shirley
Bradford, Mary Sharon
Buehrle,III, Robert H.
Cleeton, Meredith
Clemmons, Kenneth
Crites, Judy
Dannenmueller, Anna Mae
Diebold, Rita A.
Dohogne, Kenneth
Dohogne, Mary Jean
Drury, Jerry
Eftink, Charles
Eftink, Michael
Estes, Jim
Evans, Gary K.
Fulenwider, Rose M
Glueck, Jerry Jeannette
Heady, Mary H.
Hoffer, Robert
Horn, Sandra Jean
Kern, Ronald H.
Messmer, Adrianna M.
Meyer, Charles
Miller, Sandra
Moyers, Elaine
Nenninger, Garet L. (Gary)
O'Brien, Philip
Peetz, Martha
Pikey, Robert G.
Poston, James L.
Quatmann, Mary Antoinette (Toni)
Rathburn, Robert L.
Rehg, Mary Johanna
Reiker, Robert
Ressel, Helen
Schmittzehe, Daniel Edward
Schneider, Patricia
Schneier, Mary Ann
Schrock, Cordelia
Schwartz, Shirley
Sciortino, Mary Susan
Simpher, Donald R.
Sterling, Sallie
Tidwell, Dorothy
Trankle, Joann
Trickey, Larry
Webb, Leonard H.
Welter, Gary
Westrich, Glenda R.
Willis, Jeannine
Class of 1959
Aug, Barbara A.
Ayers, Melvin
Bauerle, Judy Anne
Berkbigler, Patricia A.
Berry, Judith L.
Blattel, Margaret
Boss, Charlene
Braun, Garcia Jeanne
Brawley, Daisy
Brennecke, Billie J.
Brockmeyer, Theresa C.
Buehrle, Michael W.
Compas, Kenneth L.
Compas, Robert J.
Enderle, Mary Lou
Foeste, Audrey N.
Fornkohl, Marilyn
Fornkohl, Patricia
Fox, Richard Clinton
Fuerth, Charles
Glastetter, Carolyn
Griffin, Pauline
Hahn, Leroy
Heisserer, Ramona
Hopkins, Joseph V.
Howenstein, Mike
Jansen, Irene
Kuehn, Kenneth J.
Leible, Ruth Ann
Martin, Charles W.
Miller, Richard
Nenninger, Joseph
Oliver, Carolyn L.
Pikey, Nell Jane
Poston, John W.
Quatmann, Victoria Y.
Reiker, Joe
Rooney, Sharon
Schaefer, Ann
Scheper, Florence
Scholz, Karen
Schonhoff, Mary K.
Spann, Jean E.
Staebel, Margaret
Statler, Martha E.
Weber, Kathlean
Yallaly, Nancy E.
Class of 1960
Armbruster, Mary Jerilyn
Blattel, Zeno J. (Junior)
Bohnert, Bill
Bollinger, Karen F.
Bollinger, Sharon
Brockmeyer, Frances
Buehrle, Julia
Burger, Ron
Casey, Rose M.
Christoff, Gary T.
Clayton, Rita F.
Dierkes, Jim
Drury, Nancy
Dumey, Sharon
Elfrink, Glenn
Enderle, Janet
Essner, Eugene H.
Ferrell, Ward
Ford, Ray J.
Glueck, Harold D.
Hagedorn, Carol
Hale, Ronald
Halter, Mary Rose
Heisserer, Bill
Heisserer, Carolyn
Herbst, John Michael (Mike)
Himmelsbach, Dolores A.
Holland, William C.
Hunter, Dale H.
Johnson, Harold
Kearney, Margaret (Peggy)
Keusenkothen, Bob
Koehler, Cathy
Koester, Jean
Lappe, Tom
Lewis, Mary Ann
Little, Carrie E.
Loos, Carol
Margrabe, Lawrence
McCart, Charles J.
McGill, Clara Ann
Messmer, Walter
Meyers, Nancy
Meystedt, Mike
Miller, Carol Ann
Mirgeaux, Judy
Moore, Fred
Mueller, Betty
O'Brien, Mary Ann
Odom, Delores
Ourth, Kathleen
Pennington, Richard O.
Ressel, Judy M.
Reynolds, Jim
Roth, Judy
Schabbing, Bill
Schaefer, Zeno M.
Schlegel, Charlie
Schumacher, Charlotte Sue
Sciortino, Mike
Sides, Betty Jean
Steimle, Dorothy L.
Thiele, Betty
Tidwell, Arvin
Uhl, Margaret
Walter, Mary Ellen
Class of 1961
Bisher, Patricia
Braun, Kathleen
Brice, Joseph M.
Brunkhorst, Connie Rae
Buehrle, Rose M.
Christoff, Carolyn
Compas, Gerald E.
Dame, William Terry
DeBrock, Glenn J.
Dohogne, Mary Kay
Eftink, Robert J.
Glastetter, Gene L.
Glueck, Carolyn
Gosche, Leon C.
Heisserer, Judy Ann
Hoffman, Jerome
Hulshof, Rita H.
Jansen, Corena
Job, Paula
Keusenkothen, Marianne
Kirkwood, Carolyn K.
Lauck, Charlotte A.
Loos, Jerry D.
Masterson, William
McNeely, Joyce L.
Merideth, Doris J.
Messmer, Earl A.
Meyers, Thomas B.
Mullen, John R.
Nenninger, Robert F.
Patmore, Julia M.
Patrick, Carolyn Jo
Phelps, Julia M.
Pobst, Janet F.
Quatmann, Joseph
Rafferty, Robert
Ressel, Mary J.
Reynolds, Michael S.
Scheffer, Leonard
Sides, Ronald E.
Smith, John Edward
Stone, Mary Ellen
Tucker, William
Turlin, Mary Ann
Weber, Joseph M.
Weiss, Patricia
Yuracko, John D
Ziegler, Wanda L.
Class of 1962
Auer, Patricia
Berry, Janice M
Bohnert, Patricia A.
Braun, Fred
Brockmeyer, Rosemary
Broshuis, Betty
Burger, Charles
Campbell, Janet
Capshaw, Brenda
Carland, Shirley Ann
Colliflower, Paulette F.
Compas, David F.
DeBrock, Ivan
Donner, Don W.
Essner, Mary Liz
Farrar, Margaret R.
Fath, John P.
Fee, Patricia Ann
Fisher, Mary Jo
Fitzgerald, Tom
Freeman, William W.
Fuemmeler, Stephen
Geringer, Gary
Griffin, Marilyn
Hahn, Richard
Hale, Jeanne
Heisserer, Charlene
Hillman, Clara
Jarosik, Martha
Jenkins, Ken E.
Jirik, David L.
Kearney, David E.
Landewee, Mary
LeGrand, Bob
LeGrand, Carol A.
Littleton, Carole
Ludwig, Ann
Martin, Anna Marie
McCart, Marilyn
Meyer, Mary Jean
Miller, Barbara
Moll, Catherine
Moll, Clayton
Ostendorf, Ken
Ourth, Richard
Peetz, Linda J
Quatmann, Robert
Reiker, Ken
Reiminger, Charles L.
Reitzel, Phyllis R.
Ressel, Romana
Scheffer, Beatrice M.
Scherer, Cyril (C. W.)
Scherer, Mary E.
Schlegel, Bill
Siebert, Jo Ann
Stoverink, Carol J.
Unterreiner, Charles J.
Woeltje, Deanna H.
Yeager, Judy
Ziegler, Nancy
Class of 1963
Aug, Frances Ann
Bader, Michael J.
Baumstark, Vincent
Becker, Fran J.
Bellis, Catherine A.
Blattel, Dave
Brannock, Anne
Braun, Sharon A.
Brockmeyer, Imelia
Bruenderman, John
Buchheit, Gloria
Buehrle, Thomas
Burger, Joe
Casey, Kathy
Clayton, John
Cooper, Kenneth
Drury, Vicki
Ernst, Ben
Felter, Linda G.
Fuerth, J. Michael
Gerst, Mary F.
Glastetter, Jim
Glueck, Anna Marie
Heady, Charles
Heisserer, Judy
Hopen, Mary Beth
Hopkins, Mary Ida
Jackson, Florence C. (Kitty)
Jarosik, Virginia L.
Jones, Karen
Keusenkothen, Richard
Kiehne, Mary Jo
Koehler, Paul
Lappe, Mary Ann
Lynch, Robert Mike
Lynch, Ronald Gene
Martin, Jerome G.
Meyers, Patricia M.
Miller, Dane C.
Nenninger, Alan
Nenninger, Clyde C.
Nenninger, Timothy H.
O'Brien, Larry
Patrick, Jayne A.
Phelps, Dan
Rafferty, Barbara
Raines, Kathleen
Reinagel, Pat
Renner, Bonnie
Ressel, Kenneth J.
Robert, Norman A.
Schabbing, Judy
Scharenborg, Mary
Scheeter, John J.
Scherer, Dennis J.
Schnurbusch, Bonnie M.
Schott, Patricia
Schumacher, Gene
Schwartz, Lorelei
Sebek, Joseph A.
Sides, Donald E.
Snider, Robert
Stromberg, Earl
Unterreiner, Ronald J.
Wiedefeld, Herman
Class of 1964
Bayer, John P.
Bisher, Janet C.
Brewer, Ralph
Byrne, Dennis Michael
Campbell, Mary R.
Cato, Jim
Davis, Sandra
DeBrock, Mary Ellen
Diebold, Lawrence
Diebold, Mary J.
Dohogne, Carol Ann
Eagle, Barbara J.
Eftink, Joseph H.
Felter, Delores
Felter, Laverne
Ford, Mike W.
Fornkohl, Jo Ann
Fuemmeler, David
Geringer, Michael A.
Glastetter, Gerald A.
Glastetter, Virginia
Glueck, Larry G.
Glueck, Ray
Hagan, Barbara
Hoffman, Mary Jane
Jansen, Leonard M.
Jones, Cheri
Kieffer, Carolynne M.
Kielhafner, Mary
Kirkwood, James
Koehler, Marilyn
Landewee, Jerome W.
Layton, Pat A.
LeGrand, David
Lindsey, Frances M.
Little, Joe R.
Marberry, Joe
Merideth, Diane
Meyer, Janise M. (Janie)
Meystedt, Roy
Miller, Jim
Moll, Deanne S.
Mueller, William J.
Neal, Mike
Nenninger, Wayne
Oliver, William L.
Ostendorf, Margaret
Ourth, James
Poston, Thomas E.
Quatmann, Theodore Charles
Quatmann, Lawrence
Ranson, Daniel
Ranson, David
Reynolds, Tim
Rigdon, Tom
Roth, Gregory
Schabbing, Joyce
Schaefer, William
Scheffer, Fred
Scherer, Paul J.
Schnurbusch, Ray
Sides, Linda
Siebert, John F.
Staebel, Rosemary
Steinborn, Patricia
Stoverink, James E.
Strack, Gloria M.
Trost, Dolores E.
Wiedefeld, Ray G.
Class of 1965
Auer, Judy
Ayers, Sharon
Bagby, Phyllis
Bisher, Alice
Bollinger, Charlotte
Bradford, Evelyn
Braun, Anita M.
Brennecke, Christine
Brockmeyer, Edna J.
Brunkhorst, John (Skip)
Bucek, Michael
Buchheit, Allen J.
Buhs, LaDeva A.
Capshaw, Robert H.
Casey, Frances M.
Cleeton, Jo Lynn
Conklin, Nancy
Crafton, Lynn Ann
Dohogne, Mary
Eftink, Barb
Elfrink, Loren P.
Enderle, Bob
Enderle, James R.
Enderle, Steve
Essner, Anna Rose
Essner, Marilyn
Fisher, Cornelius
Fisher, Joan E.
Fisher, Patti
Fisher, Tim R.
Foli, Guy
Glueck, Joan
Glueck, Linda
Goehman, Donna
Greaser, Audrey
Hails, Jo Carroll
Halter, Edward (Mick)
Himmelsbach, Bob
Hoffman, Deborah
Hopen, Linda
Huffman, Jean Ann
Jansen, Raymond
Job, Steve A.
Kieffer, David A.
Layton, Sheila
LeGrand, Michael
Loos, Kathleen
Lowes, Mary Ann
Lynch, Joe
Maxwell, Patricia
Meyers, Vicky
Neumeyer, Don
Patmore, Jeanne
Powers, Kathy
Reiminger, Larry
Reinagel, Roxanna
Rigdon, Denis E.
Ritch, Karen
Robert, Harold
Robert, John P.
Ruopp, Susan
Schaefer, Cleo
Schaefer, Xaveria E.
Scherer, Delores
Schlosser, Doris S.
Schlosser, Glenda
Seyer, Michael R.
Smith, Myra Ellen (Jill)
Spaeth, Debbie A.
Stone, Nancy
Todt, Richard
Tratta, Margaret
Westrich, Carol
Westrich, Charles
Wulfers, Mildred
Yeager, Patricia
Ziegler, David H.
Class of 1966
Adams, Constance S.
Arnzen, Mary
Bell, William
Bertrand, Karen S.
Blattel, Linda
Bles, Francis
Bohnert, Ron A.
Braun, Alice
Broshuis, Brenda
Buhs, Mary L.
Burger, David
Compas, Paul W.
Davie, Larry G.
Davis, Ralph
Diebold, Joseph
Dirnberger, Helen R.
Dohogne, Christine
Dohogne, Melvin C.
Eftink, James
Eftink, Carol
Eftink, Helen
Enderle, Larry
Enderle, Gilbert
Ernst, Barbara
Fee, Marilyn
Fitzgerald, Jerry
Fuemmeler, Carolyn
Glueck, Marilyn
Gosche, Ervin (Mick)
Greaser, Connie
Halter, Lester
Heisserer, David
Hoffman, Margaret
Holland, John L.
Hopkins, Barbara
Jarosik, Nancy
Kiehne, Bill
Landewee, Carolyn
LeGrand, Kenneth P.
LeGrand, Larry R.
Messmer, Michael R.
Nenninger, Mary Genevieve (Jenny)
Nenninger, Richard
Nenninger, Suzanne
Ourth, Janet
Phelps, John (David)
Pirano, Donna
Poston, Larry J.
Ranson, Mary Sue
Reece, Donald
Reiker, Linda
Riehn, Charles
Rigdon, Barbara A.
Robert, Steve
Schabbing, Barbara
Schaefer, Barbara
Schaefer, Valeria
Schlosser, Patricia A.
Schmitt, Alice A.
Schnurbusch, John
Schoen, Karen
Schumacher, Linda
Schwartz, Janet
Seesing, Paul (Chip)
Seyer, Barbara
Seyer, Daniel J.
Seyer, Diane
Seyer, Linda
Shannon, John
Siebert, Carol
Staebel, Kathleen S.
Staebel, Ray
Statler, Mary Catherine
Steimle, Judy
Stoverink, Dan
Tarr, Rosalie
Trickey, Mary L.
Trost, Margaret
Trovillion, Annette M.
Uhl, Barbara
Voepel, Barbara
Walter, Darlene
Webb, Mary Ann
Weisbrod, Carolyn J.
Welker, Susan
Wengert, Larry
Wulfers, Steve
Class of 1967
Bain, Mary
Bayer, Robert
Berghoff, Betty J.
Bertrand, Larry
Boos, Mary E.
Braun, Mary R.
Brewer, Diane
Bucek, Pat
Bucek, Tim
Buehrle, Patrick
Casey, Sharon
Christoff, David P.
Cleeton, Cathleen
Crites, Dorothy A.
Davis, Ann D.
DeBrock, Rita C.
Diebold, James
Enderle, Rose Mary
Essner, Judy A.
Essner, Norman
Farrar, Dorothy
Felter, Doris
Fisher, Judy A.
Fisher, Vincent L.
Glueck, Herbert
Glueck, Judy G.
Graham, Richard L.
Hagedorn, Diane
Hails, Keith
Heuring, Elmer L.
Heuschober, Beverly A.
Hill, Gretchen
Hinman, Mary Barbara
Hoefler, Charlene M.
Holland, Mary
Howell, Martha H.
Jansen, Larry B.
Job, Larry
Kern, Larry
Koehler, Melbourne
Komis, Cathy
Lawrence, Judy
Lawrence, Sharon
Layton, Anita
Le Grand, Yvonne M.
Littleton, Sharon
Maurer, Vickie
Maxwell, Susan A.
McClain, Georgia A.
McCrate, Carolyn C.
Meyer, Thomas M.
Morrey, Rosemary
Nenninger, Mary S.
Nenninger, Rebecca
Oliver, Mary O.
Phelps, Betty
Pobst, Diana K.
Powers, Maureen
Ray, Terry R.
Reitzel, Patty
Ressel, Marilyn
Rosenquist, Carl
Rudert, Mary Jean
Sachse, Sue
Schabbing, Larry W.
Scherer, David H.
Schloss, Larry M.
Schlosser, Diana
Schlosser, Gary V.
Schonhoff, Rose Marie
Schwartz, Diana
Seib, Michael
Shrum, Teresa
Siebert, Mary
Stubenrauch, Glenn
Stubenrauch, Lonnie D.
Todt, Laura
Trost, Arthur J.
Turlin, Rosalee
Welker, Mary
Westrich, Kenneth
Williams, Lloyd
Wulfers, Teresa
Ziegler, Allan W.
Class of 1968
Arnzen, Bernita J.
Baker, John A.
Barks, Brenda
Blattel, James W.
Boos, Margaret
Brinkman, Brenda
Byrne, Susie
Capshaw, Mary J. (Jodie)
Christoff, Mary Ellen
Compas, Stephen R.
Conley, Ronald
Corkins, Joan
Davis, Bette J.
Dohogne, Clarette
Eftink, Jerome
Eftink, Leon G.
Enderle, Harry
Enderle, Martha
Ernst, Bill
Essner, Antonette (Ann)
Essner, Danny
Fisher, Robert
Flaker, Greg C.
Fox, Joseph
Frey, Lawrence (Larry) D.
Fuemmeler, Linda
Glastetter, Ann
Glaus, Jackie
Hagan, Pat
Halter, David
Halter, Thomas J.
Herbst, Mary
Hillman, Patrick
Hinkebein, Charlotte
Hoffman, Diane
Jansen, Jerry
Jansen, Linda
Jones, Cathy
Kapfer, David A.
Koehler, Ronald
Lappe, Robert J.
Leible, Bonnie
Lottes, David J.
Lowes, Richard
Lynch, Elizabeth
Meystedt, Ronald
Mirgeaux, James
Mueller, Mark
Mueller, Stephen
Nenninger, Mark H.
Nenninger, Paul L.
Neumeyer, Thomas A.
Pirano, Vincent E.
Raines, Leonard
Ray, Judith
Reiker, Sharon
Reinagel, Tom
Renner, Michael J.
Ressel, Mary Jo
Rhodes, Patricia R.
Rosenquist, Roger A.
Sander, Tim
Scheu, James H.
Schlosser, Brenda
Schnurbusch, Susan M.
Schonhoff, Stephen J.
Seyer, Nancy
Siebert, Nancy
Spaeth, Brent
Steimle, Nadine
Steimle, Mary Frances
Swan, Linda
Trickey, Martha J.
Trost, Elmer
VanWeelden, Edward
Vickery, Tammy
Wibbenmeyer, Gary
Wiedefeld, Wayne
Williams, Elsie
Wulfers, George L.
Ziegler, Vivian
Class of 1969
Arnzen, Carolyn
Bell, Michael
Beussink, Judi
Bles, Mary Ann
Boos, John
Burger, Michael
Burris, Diane
Capshaw, Barbara
Christensen, Kathleen
Cooper, Daryl
DeBrock, Brenda
Diebold, Sharon K.
Drury, Michael
Eftink, David J.
Elfrink, Owen J.
Enderle, David
Ernst, Betty
Essner, Frank
Fee, Sharon
Geringer, Joan
Glastetter, Dolores
Glastetter, Linda
Glastetter, Cyrus
Glueck, Carol
Harris, Dale
Hinkebein, Ted
Hoffman, Rebecca
Kiehne, Patricia
Kohlfeld, Michael
Lappe, Judy
Layton, Ray
LeGrand, Thomas
Little, Cathy
Lynch, Terry W.
Maurer, James D.
Maxwell, Dorthea
McCrate, Mary (Kitty)
McGregor, Jeanne
Meyers, John
Miller, Jane
Moll, Ronald
Morrey, Jane E.
Nenninger, Judith
Oberle, Terry
Patterson, Marc D.
Penrose, James
Phelps, Donna
Pobst, Sandra
Powers, Nicholas
Quatmann, Catherine
Renner, Mary
Rhodes, Teresa R.
Rigdon, Douglas
Ritch, Judith M.
Robert, Joseph M.
Robert, Richard E.
Ruopp, Patrick
Schaefer, Marcus
Scherer, Lee Anna
Schetter, Patricia A.
Schlosser, Charlotte
Schumacher, Robert
Seesing, David T.
Seyer, Janette
Seyer, Linda
Shaw, Suzanne L
Smith, Floyd L.
Smith, Sarah
Steimle, Barbara
Stubenrauch, Donna
Trost, Virginia
Unterreiner, Barbara
Vickery, Judy C.
Vogel, John D.
Watson, Kathy
Wengert, Jo Ann
Westrich, Clara
Westrich, Vernon
Wiist, Debra
Williams, Gladys
Class of 1970
Abbott, Kathy A.
Amrhein, Jerome (Brad)
Arnzen, Roger
Beussink, Steve
Bond, William
Boos, Don W.
Brooke, Kathy
Buchheit, Ronnie
Conley, Karen
Crites, Jane M.
Diebold, Gary
Diebold, Vincent
Eftink, Carl
Eftink, David E.
Eichhorn, Rose
Enderle, Allan
Enderle, Marvin R.
Essner, Kenneth
Essner, Marilyn K.
Fisher, Donna M.
Frank, Mary Ann
Fuemmeler, Donald
Glueck, Debbie
Graham, David
Harris, Alex
Heisserer, Thomas Mark
Heuring, Diane
Heuschober, Michael
Hillman, Eva M.
Howe, Michael E.
Jackson, Miriam
Kapfer, Jane
Klipfel, Marvin J.
Landewee, Bernice M.
Lawrence, Linda L.
LeGrand, Randall J.
LeGrand, William
Lohmann, Jane F.
Maurer, Diana (Didi)
Maurer, Joann M. (Jody)
Messmer, Marilyn
Metheny, Brenda
Meyer, David
Morrey, Joseph
Nenninger, Deborah
Ourth, Frances
Penrose, John
Pfau, Kathleen L.
Pierce, Michael
Reeves, La Donna
Reinagel, Bonnie L.
Reitzel, Pandora
Rigdon, Andrea
Riley, Patricia K.
Sachse, Robert
Schabbing, Patricia
Scheeter, Joan
Schlitt, Ronald
Seyer, Connie
Siebert, Charles
Staebel, Mary
Steimle, Janice
Steimle, Joseph
Unterreiner, Wayne
Weber, Richard F.
Westrich, Patricia A.
Westrich, Sharon
Wibbenmeyer, Karen J.
Winschel, Daniel
Wrape, George (Skip)
Class of 1971
Abbott, Donna
Amrhein, Lisa
Armbruster, Juan
Auer, Mary L.
Beussink, Kenneth E.
Braun, Michael A.
Brock, Dennis A.
Bruenderman, Mary Ellen
Burris, Debbie L.
Campbell, Beth
Casey, Peggy
Colson, Chris
DeBrock, Anna
Drury, Debbie
Dumey, Sue
Eftink, Patsy A.
Enderle, Dora (Kay)
Essner, John L.
Evans, Mike
Flaker, Mike
Foeste, Claude (Mike)
Frank, Joe David
Frey, David
Glastetter, Wanda
Glueck, Lana
Hagedorn, Dave
Halter, Mary C.
Harris, Kathy
Headricks, Patty S.
Heisserer, Connie S.
Hoffman, Ken
Jansen, Ladonna K.
Kassel, Dennis C.
Kern, Alan
Kielhofner, Andrea
Kohlfeld, Gail
Kremer, Kristy
Kump, Christiane
Lappe, Paul
Magaletta, Diane
McClain, Charlene
Messmer, Diana
Meyer, Debbie
Miller, Mary T.
Mirgeaux, Alice
Nenninger, Chuck B.
Nenninger, Mark
Nenninger, Miriam
Niederkorn, Kathy
Ressel, Colette
Ressel, Annette
Rhodes, Carla J.
Rudert, Ben
Schaefer, Darlene
Scherer, Marilyn K.
Schnurbusch, Ruth
Schwartz, Joe
Seib, Dan C.
Seyer, Joyce
Siebert, Francis J.
Spaeth, Paul V.
Stoverink, Mike A.
Tlapek, Margaret
VanWeelden, Gary
Wengert, Dan
Westrich, John
Westrich, Judy
Westrich, Tim
Wibbenmeyer, Brenda
Wrape, Mary Beth
Wulfers, Michael
Class of 1972
Amrhein, Valerie K.
Arnzen, Kathy M.
Beussink, Don
Bollinger, Margaret L.
Brewer, Dennis P.
Buehrle, Tony G.
Capshaw, Joyce M.
Christoff, Jane
Cullen, Pat G.
Davis, Nancy J.
Diebold, Mary B.
Drury, Daniel M.
Drury, Denis M.
Eftink, Martin J.
Elfrink, Anita
Elfrink, Steve
Enderle, Frances
Essner, Mary Elaine
Fee, Nancy M.
Felter, Sandra K.
Gaines, Martha J.
Glueck, Donna
Halter, Patty J.
Herbst, Stephen C.
Hillman, Mary C.
Janet, Tamara Anne
Kapfer, Daniel
Kassal, Rita L.
Klipfel, Michael A.
Knaup, Mary L.
Knaup, Jr., Richard J.
Koch, Richard (Scott)
Legrand, Karen R.
Loyd, Michael E.
Magaletta, George E.
Mattingly, Yvonne
McClain, Richard M.
McCrate, C. Michael
Medlin, Marietta
Menz, Cecilia M.
Messmer, Dee A.
Meyer, Beth Ann
Mirgeaux, David C.
Moore, Kathryn S.
Morrey, Ellen
Nenninger, Donna
Oberle, Lisa A.
Raines, Diana L.
Reinagel, Allan W.
Reinagel, Linda M.
Reinagel, Susan
Ressel, Bradley L.
Ressel, Randy D.
Reynolds, Patricia (Kathy)
Schaefer, Marian R.
Scherer, Charlotte M.
Scheu, Marjorie E.
Schlitt, Roger W.
Schrock, Carletta
Seesing, Gary H.
Shaw, Janice L.
Siebert, Debbie
Smith, Bradley L.
Tlapek, Janet M.
Urhahn, Mary Ann
Vogel, Paul E.
Watson, Pamela
Westrich, Diane
Williams, Mary M.
Wood, Mary P.
Wulfers, Barbara
Class of 1973
Ansberry, Mike W.
Armbruster, J. Wayne
Auer, Andy G.
Beussink, Glen
Beussink, Donald Raymond
Boos, Tom
Campbell, Diane
Conley, Janet
Crites, Mary Sue
Davis, J. George
Deevers, Marilyn Ann
Dirnberger, Paul R.
East, Debbie
Eftink, Louis M.
Enderle, Bonnie M.
Enderle, Janet
Enderle, Rose Ann
Essner, Mary L.
Essner, Robert
Gaines, Donna Kay
Glastetter, Edward M.
Glastetter, Karen M.
Glastetter, Laverne M.
Glastetter, Sharen M.
Glastetter, Clyde
Glueck, Donald R.
Glueck, Fred M.
Glueck, Jackie J.
Hahn, Christy
Heisserer, Paula
Hoffman, Cathy
Howard, Thomas G.
Howe, Brenda S
Kieffer, Nancy L.
Kluesner, Wanda M.
Knaup, Marla G.
Kump, Maria
Legrand, Gayle
Little, Susan E.
Lynch, Linda Ann
Maxwell, Marilynn
Miller, Connie M.
Miller, Eva
Mirly, Scott D.
Morrill, Charles
Myers (Garcia), Jose P.
Pfau, James R.
Pierce, Stephen V.
Powers, Eileen
Radetic, Ed
Ressel, Diane
Rhodes, Mary Sue (Suzie)
Rickard, M. Jack
Rigdon, Regina M.
Robert, Jacalyn J.
Scherer, Dorothy
Scherer, Paul D.
Schetter, Gail E.
Schlitt, William N.
Schloss, Stephen P.
Schlosser, Juanita
Schoen, Thomas
Schott, Sherri L.
Seib, Mary Catherine
Seyer, Linda M.
Sides, Brenda Ann
Smith, Luann
Smith, Susan M.
Steimle, Patricia S.
Sullivan, Kathleen A.
Unterreiner, Steve
Vandeven, Chris J.
Wahl, Cynthia
Weber, Carol Jean
Westrich, Carolyn J.
Westrich, Robert S.
Wormmood, Charlette
Wulfers, David W.
Ziegler, Leah Ann
Class of 1974
Amrhein, Tanya S.
Baker, Hautina K. (Tina)
Blattel, Martha E.
Blattel, Steve L.
Bles, Dennis G.
Boos, Joseph G.
Bradshaw, Patrick C.
Bruenderman, Rose Ann
Buehrle, Vincent A.
Deevers, Robert J.
Diebold, Ann
Drury, Charles
Drury, John A.
Eason, William R.
Elfrink, Karen R.
Essner, Dennis J.
Essner, Mary R.
Essner, Steven E.
Felter, Deborah S.
Flood, William F.
Frank, Michael M.
Fredrick, Susan A.
Friese, Tina M.
Friga, Randal
Glueck, Kevin G.
Golightly, Steve J.
Goodman, Marianne C.
Grojean, Karen
Holzum, Deborah A.
Janet, Richard J.
Kassal, Robert M.
Kearney, Michaela
Kielhofner, Connie
Klipfel, Margaret
Kluesner, Marilyn
Kluesner, Paulette
LeGrand, Yvette M.
Little, Mary C.
Maurer, Donald
Maurer, Ronald W.
McClain, Larry J.
McCrate, Janet M.
Menz, Charles Michael
Messmer, Kay
Meystedt, Michael D.
Miller, Leon W.
Mirly, Mary M.
Moore, Kim L.
Nenninger, Charles R.
Nenninger, David E.
Neumeyer, Jeannette
Oberle, Christopher L.
Oliver, Mark E.
Phelps, Nancy
Raines, Mark E.
Reinagel, Jane
Reiner, Robyn
Ressel, Deaonna D.
Ressel, Linda
Riley, Phyllis A.
Rosenquist, Chris R.
Sander, Terry N.
Sautel, James
Schaefer, Lawrence W.
Scherer, Patricia L.
Schlitt, Sheila M.
Schnurbusch, Mary H.
Schumacher, Mary
Seesing, Jean S.
Seyer, David V.
Siebert, Barbara
Simms, Denise
Smith, Rodger J.
St. Clair, Sue A.
Staebel, Judy
Stoverink, Mary H.
VanWeelden, Michael F.
Vogel, Lora
Westrich, Dan
Westrich, JoAnn (Joie)
Westrich, Vicki
Wibbenmeyer, Ricky J.
Wiedefeld, Mary J.
Wulfers, Mary P.
Class of 1975
Amrhein, Terri
Arnzen, Barbara C.
Baker, Celeste B. (Cindy)
Bell, Chuck R.
Beussink, Edwin J.
Beussink, Mark
Blattel, Edith
Blattel, Michael J.
Bratton, Audra Ann
Brewer, Jane E.
Buchheit, Cindy T.
Burris, Linda
Cracraft, Lynn H.
Dirnberger, Steve K.
Eftink, Martha A.
Eftink, Rose
Ernst, Becky
Essner, Gerald W.
Essner, James L.
Essner, Jerome E.
Frank, Barb
Gaines, John R.
Gerecke, Dale E.
Glueck, Roger W.
Greaser, Ronald J.
Greaser, Mary Beth
Grojean, Linda R.
Haas, Susan K.
Hahn, John S.
Heisserer, John P.
Heisserer, Sherri
Hulshof, Joseph Gordon
Kapfer, Don E.
Kassel, Sheila D.
Kluesner, Julie
Kohlfeld, Jan
Lappe, Patricia M.
Lawrence, James A.
Lix, Linda
Loos, Gary M.
Lottes, Diane
McCrate, Margaret
Menz, Denis R.
Miller, Susan Ann
Morrill, Alan W.
Nauert, Janice
Pierce, Patti
Raines, Kevin C.
Reinagel, Don K.
Reinagel, Ron K.
Ressel, Ed
Ressel, Elaine M.
Ressel, Mark G.
Ressel, Sharon K
Reynolds, Christopher
Sanders, Susan M.
Scheeter, Iris J.
Schloss, Janet
Schlosser, Jane E.
Schwartz, Michael H.
Schwartz, Rick L.
Seyer, Beverly J.
Shepard, Cynthia A.
Siebert, Andy W.
Siebert, Paula
Spaeth, Kevin B.
Stallings, Nancy L.
Steimle, Jane B.
Sullivan, Michael D.
Tlapek, Mary T.
Tucker, Robert L.
Vogel, Mary
Watson, Norman G.
Westrich, Mary Sue
Westrich, Thomas
Wibbenmeyer, Mark
Williams, Joseph
Wulfers, Jeff
Ziegler, Linda
Class of 1976
Amrhein, Camie Jo
Ansberry, Ann
Baker, Scott W.
Beussink, Carla
Beussink, Elaine
Beussink, Greg
Beussink, Keith D.
Blattel, Darlene
Blattel, Darrel J.
Blattel, Margaret
Blattel, Vicki
Brunkhorst, Cindy
Buchheit, Glenda
Burns, Catherine
Compass, Larry E.
Davis, Mary A.
Diebold, Margaret
Dirnberger, Mark
Dowling, Donna
Drury, Joan M.
Drury, Lynna M.
East, Gary M.
Enderle, Raymond C.
French, Anne
Glass, Marla
Glueck, Donna
Glueck, Sherri
Greaser, Bernadette
Greaser, Jeanette
Haas, Tom P.
Halter, Sharon
Hinkebein, Rick J.
Hulshof, Cheryl
Jansen, Bonita
Kearney, Patricia
Kirk, Pamela
Kluesner, Roger W.
Kohlfeld, Toni
Kuss, Shirley
Layton, Teresa
LeGrand, Tammy A.
Lottes, Debbie
Maag, Susan
Masters, William H.
McCart, Cheryl
Medlin, Darrell
Meyer, Madonna
Meyer, Rebecca
Miller, Carol
Moore, Joni
Nenninger, Mary Beth
Oberle, Jeffrey
Oliver, Karen
Patterson, Kelly A.
Pfau, Kenneth L.
Radetic, Thomas G.
Reeves, Deanna
Reinagel, Ray A.
Ressel, Patrick D.
Ressel, Roger A.
Reynolds, Stephen W.
Robert, Cheryl
Rutledge, Susan
Schabbing, Cathy
Schaefer, Cynthia
Scherer, Donna
Schlitt, David C.
Seyer, Ralph W.
Seyer, Walter D.
Stoverink, Theresa
Unterreiner, Jane E.
Vandeven, William D.
Wahl, Susan
Watson, Teresa
Welker, Marcia A.
Westrich, Karen
Westrich, Nancy
Williams, Mary Ann
Wrape, Kitty M.
Class of 1977
Alexander, Michael
Beussink, Larry
Beussink, Suzanne
Beussink, Karen
Biler, Nancy
Blattel, Ken
Boos, Theodore M.
Buchheit, Ruby L.
Buehrle, Monica M.
Capshaw, Ben B.
Chau, Phuong (Casey)
Chau, Nhan L.
Cracraft, Kevin J.
Crites, Theresa
Crowe, Theresa
Deevers, Jo Ann
Diebold, James
Dohogne, Richard
Drury, Timothy M.
Eftink, Bonnie
Essner, Daniel T.
Essner, James M.
Essner, Ralph
Essner, Shirley
Essner, Thomas
Fels, Steve L.
Felter, Carol A.
Fisher, Rick D.
Florich, Patricia A.
Glueck, Mary Kay
Glueck, Monica S.
Goodman, Anita H.
Goodson, Mark
Goodson, Michael W.
Griffaw, Ruth Ann
Grosse, Stacy
Haas, Stephen John
Harrell, John P.
Hayden, Pamela
Huber, Donald J.
Janet, Robert M.
Kearney, Terence K.
King, Richard L.
Kirchdoerfer, George
Kluesner, Cecelia
Kluesner, James G.
Knaup, Karen
Koehler, Jamie S.
Kuss, Catherine
Little, Ann
Medlin, Myra
Meystedt, James A.
Miller, Christy
Morrill, Josephine L.
Nauert, Chris Ann
Nenninger, Chris H.
Nichols, Donna R
Parker, Gregory A.
Patterson, John H.
Priest, Lisa
Raines, Scott J.
Ressel, Peggy
Ressel, Sharon K.
Rhodes, Bonnie
Rigdon, Mark
Rischmueller, Katherine
Robert, Daryl G.
Ruopp, Jack R.
Sanders, Jean A.
Scheeter, Vaughn K.
Scherer, Darlene
Schetter, Mitch M.
Schloss, Sandy
Shaw, Mary
Siebert, Mary Lorraine (Lorrie)
Simmons, Lisa A.
Smith, Geri
St. Clair, Kathy L.
Stone, Barbara
Stubbs, Katherine
Todt, David
VanWeelden, Mark
Vogel, Theresa
Welch, John R.
Wells, Sharon
Westrich, David
Westrich, Susan
Wulfers, Timothy M.
Class of 1978
Ansberry, William
Arnzen, Alicia M.
Arnzen, Teresa J.
Bayer, David
Beussink, Sandy
Beussink, Scott R.
Blattel, Mary G.
Bles, Jane E.
Bollinger, Sherri J.
Cano, Mark Charles
Compas, Keith V.
Cracraft, Jan C.
Diebold, Catherine M.
Dirnberger, John D.
Dohogne, Rebecca A.
Dowling, Keith E.
Drury, Janice
Drury, Diane M.
Eftink, Gregory
Eftink, Ivan J.
Enderle, John P.
Essner, Alan J.
Essner, Michael R.
Flaker, Lisa A.
Flood, Gerald A.
Florich, William
Gaines, Betty
Gambill, Meg
Gammon, Todd M.
Glueck, Sally Ann
Glueck, Thomas F.
Goodson, Scott G.
Greaser, Kevin
Grojean, Richard M.
Hendrix, Lisa M.
Hill, Jean Marie (Joey)
Huber, Gloria J.
Jansen, Mary Patricia (Patty)
Job, Michael C.
Julius, Kevin G.
Keusenkothen, John Daniel
Kielhofner, Amy J.
Kielhofner, Marcia A.
McCrate, Sean F.
Menz, LaVerne E.
Meyer, Lisa Anne
Oliver, Gary J.
Parker, Lynn
Parniani, Elham
Radetic, Jane Ann
Reinagel, Jeff
Reynolds, Shaugnessy
Rigdon, Cynthia L.
Robert, Michael E.
Sautel, John T.
Schaefer, Kathleen B.
Scherer, Dianne L.
Scherer, James J.
Scherer, Theresa
Schlitt, Deborah
Schlosser, Joan M.
Seesing, Mark J.
Shrum, Kathy S.
Stone, Thomas J.
Stone, Tim L.
Stroder, Denise E.
Stroder, Diana M.
Sullivan, Elizabeth M.
Urhahn, Christina Ann
Vandeven, Douglas E.
Vickery, Bridget A.
Vickery, Mary M.
Watson, Laurie Jo
Weisbrod, Daniel J.
Welter, Tim G.
Westrich, Cindy A.
Westrich, Ruth Ann
Williams, Rebecca
Winschel, Angela K.
Wood, Matthew W.
Ziegler, Roger M.
Class of 1979
Berryhill, Jeffrey W.
Beussink, Tim J.
Blattel, Gerald D.
Blattel, Larry J.
Blattel, Mary Jo
Bohnert, Tammy M.
Bollinger, Peggy Sue
Bollinger, Renee M.
Borchelt, Mary Ann
Bradshaw, Mary Alice
Brannock, Kevin
Buehrle, Caroline (Carrie)
Burris, Laura
Buttrey, Richard
Crowe, Patricia A.
Davis, John
Diebold, Deborah
Dirnberger, Douglas
Dohogne, Gayle
Drury, Jennifer
Drury, Richard
Drury, Tim W.
Drury, Wesley
DuVal, Beth
Eftink, Clara
Eftink, Kenny
Eftink, Mary T.
Eftink, Sarah
Elfrink, Carla
Ernst, Beverly M.
Essner, Denise
Essner, Donald J.
Essner, Theresa M.
Filer, Michael S.
Glastetter, Gary William
Glueck, Dennis R.
Golightly, Brenda
Goodman, Patricia K.
Greaser, Alan
Griffaw, Roy D.
Hagedorn, Richard
Hahn, Elizabeth
Halter, Lisa M.
Hart, Laurie A
Heisserer, Robert
Hendrix, Lynn
Heuring, Karen
Hinkebein, Kevin
Hoffmeister, Kia L.
Holland, Cindy M.
Hopen, Susan J.
Huber, Jerry
Hulshof, Glen E.
Hulshof, Mark
Kapp, Mark
Kelly, Kathleen
Kluesner, Donna M.
Kluesner, Geraldine (Geri)
Kremer, Kelly T.
Laurentius, Elmer David
LeGrand, Joseph A.
LeGrand, Kathy
LeGrand, William J.
Loos, Mark E.
Messmer, Brenda L.
Meystedt, David P.
Miller, Sue Ann
Morris, Tom
Nauert, Mark A.
Nenninger, Kenneth G.
Pfau, Marilyn S.
Pierce, Barbara
Ponder, Sharon
Radetic, Judith M.
Raines, Jeff A.
Ressel, Debbie
Ressel, Kevin J.
Reynolds, Caroline
Riley, Cynthia J
Robert, Lisa
Ross, Ted Joe
Sanders, David R.
Sanders, Sharon K.
Schabbing, David C.
Schaefer, Karla M.
Scheeter, Denise
Scherer, Dale
Schlitt, Jim
Schlitt, Joe
Seesing, Elizabeth (Betty)
Seyer, Diana M.
Seyer, Jeffrey
Shannon, Patrick R.
Shepard, Candace
Siebert, Robert M.
Stallings, Robert (Doug)
Steimle, Robert
Stoverink, Rita A.
Stubbs, Edward
Sultani, Sean
Uhrhan, Sandra
Vandeven, Bonnie
Vandeven, Gregory
Way, Donald T.
Weber, Mary Jane (Janie)
Wrape, Virginia (Ginny)
Wulfers, Julie A.
Ziegler, David
Ziegler, Becky
Class of 1980
Arnzen, Jane M.
Baker, Bradley
Baker, Jacqueline L
Berghoff, Carolyn Ann
Beussink, Chris
Beussink, Daniel
Beussink, James Bernard
Bisher, Debbie M.
Brugger, Cathy
Buchheit, Diane Sue
Buchheit, Tammy Sue
Buttrey, John V.
Capshaw, Lisa C.
Compas, Timothy J.
Compass, Jeff
Cracraft, Jill
Deevers, Teresa G.
Dohogne, Alana M.
Dohogne, Marcia R
Dohogne, Rob
Drury, Michael Patrick
Eftink, Larry
Eifert, Jackie M.
Elfrink, Lisa Ann
Essner, Brenda Kay
Essner, Jane
Farrar, William Edward
Farrow, Elsie M.
Felter, Laura
Florich, Catherine M.
Glass, William
Glastetter, Bill G.
Glueck, Mary Jane
Haas, Diane L.
Hayden, Lonette H.
Heisserer, Rebecca J.
Heisserer, Tina Marie
Hoffmeister, John K.
Innis, Cheryl Ann
Janet, Chris J.
Jansen, Barbara
Jansen, Michael
Job, James D.
Joyce, Laura J.
Kassal, Ronald
Kelly, Joan Coleen
Keusenkothen, Jim
Kielhofner, Brad
Kippenberger, Sharon
Kirchdoerfer, Carl S.
Knaup, James W.
Knaup, Todd W.
Kohlfeld, Mark
Kroenung, Eugene P.
LeGrand, Darryl
LeGrand, Steve D.
Margeson, Lisa Maria
Mattes, Tina Marie
Menz, Gregory G.
Meyer, Randy W.
Michiels, Benoit Jm
Morris, Jim E.
Owens, Rhonda J
Parker, Stephen
Priest, Angela (Suzanne)
Raines, Tim
Reinagel, Kenneth Paul
Ressel, David
Ressel, Dennis W.
Ressel, Roberta Ann
Ross, Daryl
Schlegel, Jon Jeffry
Schlosser, Lorraine
Schmitt, Barbara Ann
Schott, David G.
Schott, Jeffrey A.
Schott, Katherine M.
Schwartz, Kevin
Seyer, Kenneth
Shaw, John
Shockley, Cheryl
Shrum, Rick L.
Siebert, Judy
Slattery, Sharon Kay
Smith, Bruce G.
Spieker, John
Stone, Kenny L.
Stoverink, Linda Sue
Sultani, Robert Camile
Tlapek, Steve H
Ulrich, Robert W.
Vandeven, Sandy M.
Vinyard, Angela
Vogel, Susan
Watson, Lisa
Westrich, Larry J.
Westrich, Rebecca Lynne
Wiedefeld, Kim W.
Williams, John
Wulfers, Terri Lynne
Ziegler, Debbie
Ziegler, Tammy Sue
Class of 1981
Arendt, Lori
Basler, Michael J.
Berghoff, Joyce
Beussink, Brad
Beussink, Gary Michael
Beussink, John
Beussink, Todd
Blattel, Gail Ann
Blattel, Sherry
Bohnert, Pamela
Bollinger, Gerri L.
Boos, Joan
Brugger, Rick E.
Campbell, R.J.
Compas, Tammy
Diebold, Angela Maria
Drury, Jacqueline
Drury, Kenneth James
DuVal, James David
East, Christina (Tina) A.
Eftink, Susie
Elfrink, Mark A.
Essner, Douglas J.
Essner, Mark A.
Essner, Mark J.
Estes, Jay Edward
Frank ,Jr., Alvin
Gaines, J. Andrew
Glueck, Celine M.
Greaser, Jeffrey T.
Halter, Kevin L.
Hayden, Gregory P.
Hendrix, Lisbeth M.
Holland, Chuck Louis
Holzum, Fred J.
Horrell, Richard J.
Huber, Mark E.
Hulshof, Michael Allan
Job, Donald J.
Jones, Rick L.
Keusenkothen, Mike
Kielhofner, Gail
Kirby, Michael F.
Kirk, Kimberly
Kirn, Tammy
Klipfel, Debbie
Knaup, Michelle M.
Kuss, Teresa Marie
Landewee, Joseph D.
LeGrand, Judith
LeGrand, Linda M.
Lottes, Denise
McGinnis, Kelly
Meyer, John C.
Morrill, Paula A.
Myres, Suzanne
Nenninger, Desiree
Nenninger, Roger P
Peters, Garret A.
Pfau, Carol Ann
Radetic, Joseph J.
Ressel, Brian
Rhodes, Gloria Elaine
Riley, Lisa
Robertson, Alana
Scherer, Jane
Schlosser, Marianne
Schott, Sandy Marie
Seyer, Kathy Elaine
Seyer, Theresa H.
Shannon, Matthew
Showmaker, Stephen
Spooler, Dinah
Stubbs, Mary
Vandeven, Timothy Paul
Wahl, Bradley
Wallace, Terri
Wallhausen, Arthur (Trey)
Watson, Daniel R.
Welter, Sheila
Westrich, Georgia
Westrich, Sandra
Wiedefeld, Lori
Williams, Daniel
Wills, Debra
Zeller, Kelly Ann
Class of 1982
Alexander, Robin J.
Anderson, Nancy J.
Arnzen, Mark
Baker, Gregory
Baker, Lisa A.
Barnard, Sandra K.
Berghoff, Carla
Beussink, Marsha A.
Beussink, Bonnie L.
Beussink, Marvin
Beussink, Tina M.
Bisher, Gena S.
Bohnert, Jeff
Bollinger, Carla J.
Bollinger, Keith
Buchheit, Mary
Bueltemann, Sharla
Bullock, Kevin
Compas, James
Crahay, Fabienne
Deevers, David G.
Dowling, Douglas
DuVal, Michele
Eftink, Lizabeth
Essner, Chris A.
Essner, Ronald J.
Felter, Mary Beth
Foli, Gina
Foltz, Kristen A.
Foltz, Stephanie J.
Gambill, Kathleen
Glass, Jeff William
Glastetter, Lisa M.
Goodson, Stephanie
Graff, Shelia
Greaser, Daryl
Griffaw, Jim
Grojean, Stephen
Haas, Antoinette
Heisserer, Terri A.
Hill, Jeff
Hill, John (Trea)
Hinton, Susan
Horrell, Shari
Huber, Christoph
Hulshof, Phillip A.
Jansen, Susan
Job, Douglas A.
Johnson, Michele M.
Keesee, Connie
Kelly, Theresa
Kippenberger, Thomas
Kirn, Randy G.
Kluesner, Dennis
Kremer, Kara L.
Lappe, Tammy
Layton, Angelia T.
Lively, Jeffrey
Lynch, Brian
Lynch, Thomas P.
Margeson, Gregory J.
Marshall, Florence
Martin, Tracy
Menz, Steven A.
Meyer, Carla A.
Nauert, Mary Beth
Nesslein, Beth
Ostroski, Cheryl
Owens, Dana L.
Parker, Ronald
Pecaut, Teresa
Peters, Christopher
Phillips, Eddie
Poe, Tammy
Porter, Robert
Raines, Robert D.
Ratliff, Angela
Reiker, Elizabeth
Ressel, Eric
Ressel, James
Richardson, Charles (Darren)
Schlick, Mary Jo
Schlitt, Thomas
Schmittzehe, Jerome (Steven)
Schott, Jeffrey
Seyer, Matthew
Seyer, Steven
Siebert, David
Spinner, Nancy
Stearns, Darrell
Stubbs, Russell
Thurman, Jerome E.
Ulrich, Randy
Way, Richard
Welsh, Tracy L.
Westrich, Mark
Westrich, Steven
Yallaly, Kathryn
Class of 1983
Ayers, Bradley D.
Bader, Christopher M.
Basler, Angela M.
Batye, Sheila A.
Berghoff, Daniel J.
Beussink, Vickie J.
Beutenmiller, Thomas P.
Bisher, Bruce A.
Bohnert, Tammy
Bruns, John A.
Buelow, Mark A.
Buttrey, David J.
Campbell, Glenn
Casey, Pamela S.
Clements, Richard J.
Compass, Gregory
Cracraft, Laura
Diebold, David
Diebold, Elizabeth
Dirnberger, Daryl
Dixon, Jack
Dohogne, Melissa
Dohogne, Pamela
Drury, Jeffrey
Drury, Mitch J.
Duval, Ellen N.
Eftink, Alan
Eftink, Louise M.
Essner, Kevin J.
Froemsdorf, Stephanie
Gibbar, Renee
Glastetter, Robert
Heisserer, Deborah
Heisserer, Trisha
Hodges, Jay
Jungers, Penny
Kelly, Martha
Kern, Michael W.
Kirchdoerfer, Ed
Kirn, Jeffrey
Knaup, Susan A.
Kuss, Linda
Landewee, Michael
LeVan, Kent
Loos, Timothy
Lynch, David E.
McClard, Teri L.
Miget, Karen
Mirgeaux, Rene
Morrill, Teresa
Niedbalski, Joseph E.
Owens, Tracy
Patterson, Shawn
Peters, John W.
Pfeiffer, Kimberly L.
Ressel, Denise
Ressel, Richard
Ressel, Vickie Faye
Reynolds, Mary Jo
Robert, Bruce G.
Robertson, Beth Ann
Scherer, Carolyn Marie
Schlosser, Teresa
Schott, Laurie Lee
Schott, Michael A.
Schott, Steve J.
Seyer, Christopher
Seyer, Stanley J.
Shockley, Steven
Simmons, Julie
Simmons, Thomas M.
Steimle, Regina C
Summers, Brian
Sutherland, Lisa A.
Thurman, James F.
Vandeven, Jeff
Vandeven, Edwin J.
Volkerding, Stacy
Wallace, John D
Watson, Victoria G.
Wells, J. Christopher
Westrich, Angela
Williams, Mark P.
Ziegler, Kevin
Ziegler, Rick J.
Class of 1984
Arendt, John
Arnzen, Jeffrey D.
Arnzen, Kara
Baker, Christopher
Berghoff, John
Beussink, Duane
Beussink, Thomas L.
Biler, Jane
Blattel, Patsy
Buchheit, Timothy J.
Buelow, Ann
Bueltemann, Cheryl A.
Bullock, Joseph
Burke, Timothy A.
Clippard, Alecia
Coe, Eric
Compas, Kevin
Coon, David N.
Dirnberger, Douglas
Dohogne, Stuart
Elfrink, Brad
Essner, Carol A.
Essner, Roger M.
Essner, Sandy
Felter, Steven M.
Greaser, Steven B.
Haas, Sara E.
Harrison, Jamie
Heisserer, Daniel P.
Hendrix, Robert G.
Hill, Andrew J.
Horman, Ellen
Horman, Linda
House, Joel
Jansen, John M.
Job, Rebecca M.
Kelly, Timothy
Kern, Dale G.
Keusenkothen, Lisa
Kielhofner, Peter
Landewe, Christine J.
Landewee, David
LeGrand, Cheryl Ann
LeGrand, Kimberly A.
LeGrand, Tracy
Milde, Craig
Patterson, Kevin
Poe, David
Porter, Kenneth
Reiker, Rebecca S.
Rellergert, Lisa G.
Ressel, Jeffrey A.
Ross, Pamela K.
Schlick, Nancy C.
Schmittzehe, Thomas
Seesing, Lori
Seyer, Donna M.
Siebert, Amy E
Spieker, Jeanne M.
Ulrich, Stephanie A.
Unterreiner, Jeffrey
Wahl, Jeffrey M.
Ziegler, Catherine L.
Class of 1985
Baker, Kevin S.
Basler, Patricia Ann
Beussink, Janice
Beussink, Laura A.
Beussink, Sheila
Blattel, Karen D.
Bruenderman, Darrin
Bruns, Raymond E.
Campbell, William M.
DeBrock, Brian G.
Diebold, Mary Beth
Diebold, Ronal W.
Dirnberger, Susan R.
Dohogne, Michele A.
Drury, Michelle
Essner, Donna K.
Essner, Sheila R.
Gau, Catherine A.
Gibbar, Patrice M.
Gilmore, Joseph H.
Greenwood, Jon M.
Hamm, Lori A.
Hartis, John D.
Hartis, Tracey Y.
Heisserer, Charles G.
Heisserer, Jeffrey S.
Hente, Sean P.
Hintzen, Brigitte
Holland, Victoria L.
Horman, Kathy Ann
Huber, Larry T.
Keesee, Stacie L.
Kern, Dennis
Kirn, Angela M.
Kluesner, Teresa M.
Koehler, Christine D.
Kuhlmann, Paul M.
Landewee, Cara C.
Landewee, Gerald W.
Landewee, Stephen A.
Lankheit, C. Stephen
LeGrand, Keith G.
Leuckel, Christopher P.
Lively, Brad
Menz, Timothy J.
Nenninger, Brian
Parker, Mark E.
Pfefferkorn, Caroline
Pfeiffer, James D.
Pickett, Timothy C.
Plumb, Laura D.
Ressel, Joni R.
Reynolds, Thomas P.
Schaefer, Tracy
Scherer, Neal E.
Seib, Stephanie J.
Seyer, Kathy A.
Seyer, Roger
Siebert, Scott
Siemer, Deanna M.
Spooler, Susan
Tlapek, Maureen A.
Unterreiner, Bryan C.
Viox, Sean M.
Williams, Michelle R.
Class of 1986
Anderson, Matthew
Anderson, Michael
Andlauer, Barbara
Arnzen, Scott
Arpin, Camille M.
Ayers, Susan R.
Batye, Leesa
Benson, Kirsten
Beussink, Michael L.
Beussink, Michelle
Brugger, Kimberly
Buelow, Kevin
Clippard, Jill
Dixon, Larry
Drury, Ladonna S.
Dublinski, Kelly J.
Earl, Amy E.
Elfrink, Stacy
Emmendorfer, Mary B.
Essner, Greg D.
Flaker, Amy J.
Fuemmeler, Stephanie
Glastetter, Lisa M.
Harrison, Jodi
Hart, Stacey E.
Hartis, Brian
Hayden, Karla
Heisserer, Rebecca
Hess, Darrell R.
Hill, Matthew
Hovis, Michael
Jansen, David W.
Jansen, Rhonda S.
Joyce, Melissa
Keusenkothen, Mary Beth
Kluesner, Carolyn
Kuhlmann, Michelle A.
Kuss, Diana
Lampe, Mark
Lively, Terri
Lottes, Laura T.
Lynch, Darryl
Martin, Gina
McKeon, Timothy J.
Messmer, David
Moore, Daniel L.
Nation, Jeanette M.
Pecaut, Ricky A.
Powderly, Colleen
Ressel, Kirk
Rhein, Jill
Schabbing, Steve A.
Schlosser, Patrick
Seesing, Greg S.
Seyer, Steven F.
Spinner, Mark L.
Stevens, Julia Valle
Wallhausen, Matthew
Wencewicz, Ruth
Westrich, Keith O.
Westrich, Michael
Class of 1987
Arpin, J.P.
Batye, Donna
Beussink, Brian W.
Beussink, Matt
Blattel, Bradley G.
Bruns, Susan A.
Clements, Carolyn
Compas, Christina
Diebold, Lisa
Dohogne, Daniel E.
Downey, Alison
Drury, Julie A.
Emmendorfer, Paul
Fisher, Terri L.
Fisher, Tracy
Gau, Patricia
Gibbar, Corey
Gilmore, Gretchen
Griffaw, Christine
Grim, Stephen
Hamm, Susan
Heisserer, Mark
Higgins, Brian T.
Jansen, Greg L.
Johnson, Jeana L.
Jones, Kimberlee
Jukas, John
Killian, Diana
Killian, Michael
Klipfel, Deanna C.
Knaup, Kathryn
Koeberl, Candy
Landewee, Virgil H.
Lingle, Mauri G.
Lively, Scott H.
Loomis, Amy M.
Lutes, Deborah
Mattingly, John
McKeon, Elizabeth (Betsy)
Michel, Deborah
Moore, Donald J.
Ourth, Amy C.
Parker, Na'Cole
Ressel, Ronnie J.
Rodriguez, Ernie
Simpson, Thomas E.
Tibbs, John E.
Uhrhan, Tamara Fay
Vandeven, Angela
Vernier, Danielle
Vickery, Joel
Welsh, Courtney
Wiedefeld, Angela S.
Wilmarth, Laura
Ziegler, Brian S.
Class of 1988
Adams, Aric
Arnzen, Amy N.
Bagbey, Barbra E.
Basler, Kathleen
Beussink, Cynthia J.
Blattel, Gail
Brinkley, Angie L.
Burris, Kimberly A.
Cooper, Keith
Cooper, Kim
Cracraft, Kara
Diebold, Brad A.
Diebold, Kenneth
Dirnberger, Darla J.
Elfrink, Rhonda D.
Emmendorfer, Matt J.
Essner, Curtis M.
Essner, Keith
Farrow, Laurie
Forrester, David
Glaus, Kristie M.
Greaser, Eric L.
Greenwell, Greg
Gummersheimer, Michael
Hahn, Timothy M.
Heisserer, Craig
Higgins, Patrick J.
Hobbs, Bradley
Hooper, Christine M.
Kelly, Patrick
Kirchdoerfer, Glenda
Klueppel, James
Kluesner, Richard D.
Knaup, Thomas
Kutz, Todd
Landewe, Gerald
Loomis, Scott
Lynch, Paul
Martin, Jennifer
Mattingly, Renee
McGannon, Michelle
Millburg, Lisa M.
Moore, Dawn M.
Moore, Jennifer
Ressel, Brenda S.
Ressel, Keith
Rodriguez, Edward
Sander, Laura K.
Sandin, Stacey
Scherer, Tammy S.
Seyer, Jason
Seyer, Brian K.
Seyer, Randy
Seyer, Teresa
Shrum, Kara A.
Skinner, Jacilyn
Spence, Mark
Stone, Gary A.
Thurman, Jeff L.
Vernier, Nicole
Watson, Ronald
Westrich, Renee
Wiedefeld, Jacqueline
Willenbring, Laura A.
Worley, Jeffrey
Class of 1989
Amschler, Stacie
Arnzen, Nicole
Askew, Robert
Bell, J. Darren
Beussink, Jeff
Beussink, Gina L.
Bles, Michael
Brandtner, Sara
Brugger, Keith A.
Bruns, Alan
Burley, Dominick
Cochran, Scotty R.
DeBrock, Kristine
DeBrock, Kimberly C.
Dixon, Mary Beth
Earl, Julie E.
Emmons, Lori S.
Enderle, Kristi
Enderle, Raymond P.
Essner, Olivia (Libby) J.
Fitzgerald, Kimberly P.
Glastetter, Christy
Glastetter, David
Glosemeyer, Christopher
Greaser, Bryan D.
Hahn, Kassie J.
Hamm, Julie
Hartis, David
Holly, William (Chris)
Horn, Jennifer L.
Hovis, Lance
Irlbeck, Sara
Jansen, Krista
Judd, Diane
Koeberl, Kristi
Kuhlmann, Monica E.
Lampe, Jennifer
Landewee, Daniel
Landewee, Melissa K.
Lankheit, Jennifer
LeGrand, Brian
Legrand, Ryan
Lively, Jeanine
Loomis, Steven
Lowe, Robert B.
Lyle, Jennifer
McGinnis, Mark D.
McNally, Mollie K.
Meyer, Thomas (Nick)
Milde, Leeann
Miller, Tara
Moore, Danette
Nenninger, Kassie E.
Oliver, Jeffrey W.
Oxford, Kathryn A.
Pfeifer, Christopher
Priggel, Jenny
Ressel, Craig
Riesdorph, Laura
Sacha, Joshua
Sander, Tim
Scharenborg, Susan
Scheeter, Bruce
Schlitt, Angela
Schott, Pamela L.
Spence, Terry M.
Stricker, Jeffrey
Stroder, Tracie A.
Thompson, Nicole Y.
Trankler, Jeff
Tygett, Matthew L.
Wallace, Kimberly
Welter, Douglas
Willenbring, Lynette
Ziegler, Alan
Ziegler, Nancy A.
Zoellner, Lisa M.
Class of 1990
Alsdorf, Shaun
Anderson, Sarah
Asher, Kirsten
Asmus, Shawn W.
Bradley, Daniel
Chapman, Debra
Compas, Shelley D.
Dannenmueller, Matthew
Diebold, Brenda
Diebold, Chris
Dohogne, Shawna
Dohogne, Greg
Drury, Christopher
Enderle, Nicole
Essner, Susan M.
Essner, Tamara M.
Farrow, Chris W.
Fitzgerald, Heather
Geringer, Lara
Gibbar, Kimberly
Gosche, Bryan
Grojean, Joseph
Hagedorn, Ryan M.
Heisserer, Curt M.
Heuring, Brian A.
Holland, Valerie
House, Jason
Johnson, Colleen
Judd, Pamela
Kenkel, Michelle
Kennedy, Colin M.
Knaup, Amy E.
LeGrand, Amelia
Lingle, Jacki M.
Mattingly, Laura
McGinnis, Kerry
McKeon, Matthew W.
Ressel, Tamara
Riley, Christina L.
Robert, Michelle
Rust, Krista
Sander, Terese
Scharenborg, Thomas P.
Scherer, Tonya
Schetter, Jill
Schmittzehe, Kimberly
Schoenberger, Michael
Schultz, Bridget
Seabaugh, Kari A.
Segers, Romona
Seyer, Keith R.
Shockley, Terry
Spinner, Lena
Tibbs, Heather
Vandeven, Carmen
Vandeven, Richard J.
Wade, Anthony
Ward, Kent
Wencewicz, Amy
Whitehead, Linda
Wiedefeld, Allison
Worley, Jennifer
Class of 1991
Arendt, Robert
Ayers, Jason C.
Bles, Kristie
Cook, Gregory W.
Dennington, Deborah
Diebold, Laura R.
Diebold, Amy
Dodson, Robert W.
Dufeck, Christopher
Elfrink, Josh
Elfrink, Stacey A.
Essner, Jeff J.
Gamel, Michael
Glosemeyer, Jennifer
Godwin, Chris
Gragg, Lance D.
Gummersheimer, Melissa
Hess, Craig S.
Hesselrode, Greg
Hinkle, Shawn
Irlbeck, Heath R.
Jansen, Deborah
Johnston, Andrew
Kapfer, Heidi
Keesee, Aaron
Kern, Christopher
Klueppel, Christine E.
Kuntz, Chris
Lampe, Karen
Landewe, Timothy M.
Lee, Amy
Lively, Jodi L.
Lynch, Andrew B.
Marshall, Jennifer M.
Maurer, Jeffrey J.
Nenninger, Eric W.
Nenninger, Todd C.
Peters, Christine
Renick, Nicole
Ressel, Donna
Ressel, Michelle
Showmaker, Timothy
Shrum, Christopher
Spence, Karen
Strattman, Sasha
Strohmeyer, Martin
Tanner, Angie
Vickery, Nicholas S
Wells, Terry
Westrich, Danna
Willenbring, Karen
Worley, Gregory
Yoneda, Aki
Zimmer, Melissa
Class of 1992
Adams, Andrea
Asmus, Leigh
Bell, Jennifer K.
Bell, Stephanie
Beussink, Evelyn L.
Bruenderman, Jennifer
Carver, Alicia
Craig, Damian
Downey, Julie P.
Eftink, Brian L.
Fehr, Richard C.
Fluchel, Brenda
Garner, Cory
Glaus, Ben
Glueck, Angie
Glueck, Tammy
Golden, Joseph
Grim, Erin M.
Haley, John
Heuring, Keith P.
Heuring, Suzette
Heuring, Wendy M.
Higgins, Amy C.
Hodges, Bryan
Iten, Sally R.
Keesee, Cynthia
King, Melissa
Kirchdoerfer, Julie
Klueppel, Catherine
Kubota, Ichiro
Kuntz, Gregory
Lampe, Alan
Landewee, Ed
Lingle, James Brian
Long, John A.
Millburg, Sheila L.
Moore, Douglas J.
Peters, Jennifer
Pobst, David
Prost, Craig
Raines, Daniel J.
Rellergert, Beth
Rellergert, Amy
Ressel, Kristi A.
Sander, Matthew
Seyer, Nathan Michael
Stevens, Tracy R.
Talley, Wm. Chris
Thompson, Robin
Thurman, Jason A.
Trankler, Rhonda
Tygett, Ann C.
Vanderpool, Jason
Vandeven, Christy
Welter, Linette
Wencewicz, Sara D.
Zoellner, Kimberly
Class of 1993
Adams, Joshua
Augustine, Jeff
Berkbuegler, Amy
Beussink, Dorcas L.
Beussink, Magdalene M.
Blattel, Allen
Blechle, Jennifer
Bles, Dan J.
Bone, Gregory
Brandtner, Brian
Drury, Patrick
Eftink, Amy
Elfrink, Craig J.
Fehr, Ronald
Fisher, Emily C.
Garner, Tim
Glastetter, Greta
Gosche, Ryan
Gummersheimer, Melinda
Hagan, Shannon
Hashimoto, Takayuki
Helwege, Travis
Hoffman, Lisa
Huston (Roll), Shawn
Irlbeck, Bess
Jansen, Thomas
Johnson, Philip
Judd, Angela
Kennedy, Eric
Kieffer, Jr, David
Maurer, Lori
Messmer, Jennifer
Miller, Camille
Mohundro, Sandra D.
Petermichel, Amy
Richardson, John
Rubel, Gregory
Schaefer, Christopher T.
Scherer, Kimberly
Schloss, Erin
Schumacher, Margaret
Seabaugh, Courtney
Showmaker, Mathew T.
Smith, Jessica J.
Spaeth, Tyler
Springer, Susan
Stone, Luisa
Strohmeyer, Matthew
Sutton, Kimberly D.
Tanner, David N.
Trepasso, Jennifer
Watanabe, Tomo
Wehner, Charlie
Welker, Paula S.
Welter, Stacy
Willenbring, Judy E.
Willenbring, Julie
Class of 1994
Auer, Christine
Berens, Joshua
Berghoff, Eric
Beussink, Chad
Bruenderman, David
Bucher, Christopher
Cox, Adam
Doss, Burton
Essner, Amy
Essner, Nicholas
Fehr, Kimberly
Friedrich, Nicole
Glosemeyer, Julie
Gragg, Tracy
Grooms, Cynthia
Heisserer, Tara
Heuring, Karl
Hobbs, Kelli
Hobbs, Regan
Hoffman, Julie
Hogan, Kim
Hooper, Rebecca
Hurt, Scott
Johnson, Jill
Johnson, James
Jones, Ryan
Kennard, Leah
Knaup, Allison
Knaup, Lucy
Lappe, Amy
LeGrand, Jessica
Miller, Ranee
Moore, Christina
Mosby, Justin
Newton, Daniel
Niederkorn, Lisa
Ostendorf, Ann
Patterson, Victor
Payne, Tara
Philip, Darin
Radake, Nicole
Raines, Louisea
Reinagel, Amy
Ressel, Robert
Richards, Mary
Roe, Scott
Schumacher, Betty
Schwartz, Julie
Smith, Melissa
Spence, Brian
Themm II, Richard F.
Thomas, Karla
Vanderpool, Justin
Vollink, Timothy
Willenbring, Lisa
Wong, Christy
Class of 1995
Berkbuegler, Chad
Buehrle, Nichole
Buttrey, Matthew
Clark, Jaime
Compas, Catherine
Dannenmueller, Michael
Davie, Gretchen
DeBrock, Amy
Diebold, Jeffrey
Diebold, Jody
Edney, Sara
Eftink, David
Eftink, Janice
Eftink, Ryan
Eftink, Tonya
Eichhorn, Jodie
Emmons, Micah
Essner, Melissa
Essner, Toni
Gardner, Robert
Gibbar, Jamie
Gillan, Susannah
Glastetter, Kimberly
Glueck, Joshua
Golden, Jennifer
Green, Michael
Griffith, Laura
Hale, Ashlee
Halter, Bradley
Halter, Thomas
Heuring, Eric
Higgins, Michael
Holman, Amy
Howell, Shonda
Kieffer, Mary
Knaup, Sarah
Kutz, Shannon
Leonard, Brandi
Lumsden, Taylor
Meyer, Heather
Montgomery, Elizabeth
Moore, Debra
Morrow, Andrea
Munoz Torres, Ricardo
Nenninger, Constance
Nenninger, Tracy
Ourth, David
Pfeifer, Bruce
Popp, Brian
Prost, Joseph
Raffety, Stephen G
Rosenquist, Robert
Schwartz, Eric
Seyer, Myra
Stevens, Greg
Strohmeyer, Daniel
Thompson, April
Throop, Britne
Uhrhan, Michael
Underwood, William
Vandergraaf, Kristin
VanWeelden, Edwin
West, Jessica
Westrich, Kimberly
Class of 1996
Arnold, Andrea
Asencio, German
Berkbigler, Thomas
Beussink, Jeremy
Beussink, Zachary
Bles, Lori
Bone, Carl
Boos, Arkadia
Bratton, Jeremy
Burford, Jeremy
Chapman, Alicia
Dannenmueller, Misty
Davis, Augustus
DeBrock, Lanson
Del Vecchio, Elizabeth
Eftink, Jason
Eftink, Rodney
Essner, Randy
Essner, Sarah
Frank, Jason
Franklin, Kevin
Garner, Brent
Glasscock, Sasha
Glueck, April
Golden, Andrew
Gosche, Bethanie
Griffith, Courtney
Hagan, Sean
Hamm, William
Heady, Carson
Hennecke, William
Hillman, Jason
Hoffman, Amy
Huston (Roll), Billy
Jansen, Sara
Judd, Melissa
Kinder, Nicholas
Layton, Jennifer
LeGrand, Benjamin
McCann, Katy
Miller, Elliott
Moore, Michell
Myer, Jason
Ostendorf, April
Ostendorf, Jill
Priest, Kristel
Reinagel, Kristen
Renick, Michael
Ressel, Benny
Ressel, Teresa
Richards, Tina
Rosenquist, Ryan
Rosenthal, Timothy
Rubel, Matthew
Sander, Michael
Schaefer, Bryan
Schultz, Mark
Shah, Amisha
Showmaker, Jeanna
Simon, Nicholas
Stone, Gwendolyn
Stoverink, Julie
Strattman, Scott
Teegarden, Jennifer
Vickery, Richard (Adam)
Warden, Britne
Wehner, Julia
Welker, Jaime
Welter, Dana
Welter, Wendy
West, Bryan
Westrich, Cassie
Worley, Matt
Class of 1997
Amschler, Angela
Baker, Brandon
Beel, Melanie
Blattel, Tracy
Buerck, Daniel
Canfield, Christopher
Carroll, John
Clark, Jennifer
Crader, Jeffrey
Dailey, Jason
Dewrock, Danny
Dirnberger, Dirk
Dumey, Malinda
Eftink, Julie
Elfrink, Kyle
Essner, Anthony Kyle
Essner, Elizabeth
Essner, Jamie
Faircloth, Amber
Fehr, Angela
Fenwick, Derek
Fisher, Kelly
Gardner, Michael
Glastetter, Jamie
Glueck, Casey
Gosche, Benjamin
Gosche, James
Grim, Brian
Halter, Tamara
Hanschen, Jillian
Heuring, Darren
Hoffman, Chris
Holmes, Toby
Jones, Natalie
Kenkel, Jennifer
Lange, Amanda
Mariny, Ita
Mason, Kara
Mattes, Ryan
McBride, Alyshia
McCormick, Amber
McGuire, Nathan
Montgomery, Rebecca
Morrow, Sarah
Mueller, Amy
Mueller, Jeffrey
Mulia, Hanny
Patterson, Leticia
Reinagel, Lance
Rellergert, Wade
Sacha, Jonah
Scharenborg, Shawn
Scheffer, Kea
Schloss, Emily
Seabaugh, Nicholas
Seyer, Sean
Shaffar, Kyle
Shaw, Jennifer
Spence, Christy
Summers, Trent
Vandergraaf, Lisa
Vickery, Jessica
Vollink, Matthew
Watson, Sara
Watts, Nicholas
Welter, Jonathan
Wills, Sarah
Wittenborn, Daniel
Class of 1998
Arnzen, Stephanie
Auer, James A.
Beel, Olivia
Blattel, Brandon
Bratton, Janna
Brown, Nathan
Bucher, Steven P.
Carman, Amy M.
Clark, Brandon R.
Cox, Kristina M.
Dannenmueller, Nicholas
Dorlac, Mary J.
Drury, Bryan J.
Dubs, Graham M.
Edwards, Benjamin
Eftink, Angela M.
Emmendorfer, Angie
Essner, Lachelle
Essner, Samuel L.
Essner, Scott J.
Fisher, Matthew R.
Frank, Jaymie K.
Franklin, Lori
Gauthier, Hannah
Gibbar, Marissa J.
Glueck, Jennifer
Ha, Thuy L.(Michelle)
Hamm, Keith J.
Hamm, Erin B.
Hays, Anne M.
Hency, Jessica R.
Henley, Miranda J.
Hillman, Kristi M.
Hodge, Julie R.
Hoffman, Laura B.
Howard, Matthew T.
Hulshof, Brian H.
Jones, Derek
Jones, Amanda
Judd, Ira J.
Kelley, Shanna L.
Kennard, Gregory J.
Kluesner, Justin
Koeper, Chris
Kohlfeld, Alexandra
LeGrand, Jonathan
LeGrand, Natalie
LeGrand, Ryan C.
Macklem, Robert R.
Maurer, Melissa R.
Meyer, Jean M.
Mier, Nichole E.
Miller, Raelen
Mosby, Tara M.
Nunn, Kaleb
O'Loughlin, Erin R.
Ourth, Jill A.
Prost, Nina M.
Rayfield, Kathryn
Roberts, Raymond
Robinson, Amanda
Rocha, Fabiana
Roe, Rebecca S.
Sachse, Eric R.
Schlosser, Rachael
Seratti, Clifford
Setiawati, Ely
Sholtz, Philip
Spantgos, Nicholas
Stoverink, Jennifer
Susanto, Ang (Melin)
Tompkins, Shannon
Underwood, Stacy
Welker, Briana K.
Wencewicz, Kathryn
Wild, Jevon
Womick, Heather
Class of 1999
Berens, Tyler
Blattel, Andrew
Buchheit, Andrew
Buehrle, Mark
Bueltemann, Shannel
Canfield, Kelli
Carr, Lani
Cuba, Matthew
Cuba, Robert
Davie, Nichole
Despres, Patrick
Emmons, Charity
Ervin, Marcus
Essner, Joseph
Essner, Matthew E.
Essner, Nathan
Fenwick, Ryan
Fluegge, Jessie
Friend, Aaron
Garner, Jason
Harter, Breanna
Heisserer, Abigail
Hennecke, Danielle
Heuring, Gina
Heuschober, Chad
Hoffman, Amanda
Horrell, Vincent
Huber, Jill
Ivers, Brian
Jansen, Kristy
Jenkins, Ryan
Johnston, Hunter
Jung, Trevor
Kanaday, Krystal
Kenkel, Julie
Kern, Torey
Kinder, Louisa
Koettker, Ashley
Lawrence, Jessica
LeGrand, Luke
LeGrand, Zachary
Lumsden, Sarah
Martin, Julie A
Mattes, Rebecca
Mayer, Katherine
McBride, Amy
McClain, Travis
Miller, Matthew Zach
Miller, Stephanie
Mueller, Andrew
Niederkorn, Mary Beth
Pfautsch, Gretchen
Raines, Bethany
Ramsey, Alexis
Ressel, Anthony
Reutzel, Griffan
Rickman, Laura
Riley, Sarah
Rubel, Jason
Russell, Samantha
Sander, Robert
Schlosser, Eric
Schwartz, Suzanne
Senciboy, Randi
Seyer, Julia
Shaffar, Micaela
Showmaker, Daniel
Stallings, Amy
Stidham, Erik
Sumner, Susan
Tanksley, Nicolette
Tibbs, Cara
Vandergraaf, Colin
Vandeven, Bethani
Vickery, Erin
Wehner, Michael
Welker, Janel
Welker, Ryan
Westrich, Sara
Class of 2000
Adams, Leslie
Beussink, David
Beussink, Rachael
Blattel, Brian
Bollinger, Matthew
Bucher, Jennifer
Conway, Misty
Cook, Rachel
Dannenmueller, Curtis
Dirnberger, Christopher
Edwards, Jill
Eftink, Eric
Eftink, Joshua
Elfrink, Cory
Enderle, Scot
Essner, Andrew
Essner, Bonnie
Essner, Justin
Essner, Leeanna
Essner, Amy
Evers, Jeremy
Ford, Nathan
Franklin, Don
Gardiner, Adam
Gardner, Danny
Glosemeyer, Bryan
Gosche, Michael
Halter, Carrie
Hency, Michelle
Henley, Chris
Higgins, James
Hileman, Chad
Hirtz, Nathaniel
Hulshof, Michelle
Illers, Clifton
Kluesner, Arica
Kluesner, Greg
Lange, Emily
Lankheit, Kevin
LeGrand, Dustin
LeGrand, Gabrielle
LeGrand, Steven
Loveless, John
Mainor, Robyn
Marquart, Veronica
Mason, Janel
McCann, Whitney
McCormick, Kyle
Miller, Tiffany
Mittrucker, Matthew
Montgomery, Allison
Moore, David
Moran, Heather
Mueller, Caroline
O'Loughlin, Matthew
Obermann, Brian
Obermiller, Adam
Ostendorf, Mark
Peters, Jason
Reinagel, Scott
Robert, Tim
Roth, Nicole
Sanders, Oliver
Schlosser, Chad
Schneider, Christine
Seabaugh, Alicia
Seib, Travis
Semmler, Sarah
Seratti, Jessica
Seyer, Adam
Seyer, Christina
Sharp, Amanda
Simon, Laura
Sirimaturos, Michael
Smiley, Brandon
Smith, Richard
Spomer, Amy
Steele, Wesley
Stoverink, Jean
Stricker, Sarah
Summers, Suzanne
Tatum, James Jordan
Thomas, Alecia
Thomas, Keith
Vickery, Sarah
Watson, Jessica
Watts, Natalie
Welter, Derek
Welter, Sally
Wencewicz, Thomas
Wulfers, Emily
Class of 2001
Barkett, Meredith
Berkbigler, Mark
Blattner, Rodger
Bohnert, Lindsay
Bradshaw, Gina
Brase, Trisha
Brey, Tiffany
Brown, Ryan
Campos, Stefanie
Canfield, Katie
Clark, Brooks
Cox, Cynthia
Cracraft, Sara
Crader, Kimberly
Daniel, Jessica
Davidson, Phillip
Depeder, Andrew
Despres, Elizabeth
Diebold, Jennifer
Dohogne, Lance
Eftink, Adam
Eftink, Scott
Eichhorn, Jill
Elfrink, Amber
Elfrink, Iris
Essner, Benjamin
Fitzgerald, Heather
Fortenberry, William
Frey, Grant
Frey, Jennifer
Frey, Matthew
Friend, Todd
Glastetter, Jody
Glastetter, Kurt
Glastetter, Matthew
Gosche, Amanda
Ha, Michael
Hamm, John
Hannan, Ryan
Hashley, Peter
Heuring, Blake
Heuschober, Gail
Hoffman, Michael
Howard, Katherine
Huber, Laura
Ivers, Karen
Jaquith, David
Jones, Kelly
Judd, Susan
Kapfer, Nicholas
Kinder, Jimmy
Klein, Lucas
Landewee, Vanessa
Laurentius, Carrie
Layton, Susan
LeGrand, Nate
Lingle, Rebeckah
Loveless, Fhonda
Lovett, Stephanie
Lui, Herman
Lumsden, Gregory
Martin, Nicholas
Maschmann, Elliot
McGuire, Jerrett
McLain, Shawn
Mehner, Katie
Meyer, Stephanie
Mittrucker, Laura
Montgomery, Holly
Morrow, Jessica
Nenninger, Kindra
O'Rourke, John
Obermiller, Lynne
Overbey, Jeffrey
Passini, Nicole
Rampley, Brittany
Ressel, Jonathon
Riley, Tony
Robinson, Lora
Rubel, Mark
Schlosser, Derrick
Schwartz, Stephen
Siebert, Michael
Stout, Jennifer
Strohmeyer, Amanda
Sumner, Robert
Thomas, Gretchen
Tracey, Andrew
White, Suzanne
Winkler, Amber
Class of 2002
Arnzen, Andrew
Banken, Amy
Barnum, Joliette
Barrett, Bryanna
Beel, Emma
Bell, Devin
Bell, Trina
Beussink, Elizabeth
Bjelich, Jennifer
Blattel, Ryan
Bohannon, Bradley
Bollinger, Amy
Boyer, Trey
Bradshaw, Geri
Buchheit, Matthew
Buehrle, Amy
Buerck, Timothy
Carr, Teri
Dailey, Shannon
Delong, Kiesha
Devaney, Margaret
Dicus, William
Diebold, Theresa
Doyle, Rachel
Ducharme, Jessica
Eftink, Jacquelyn
Ellis, Carrie
Enderle, Melissa
Essner, Brent
Essner, Matthew
Essner, Neal
Frayser, Brandon
Fuller, Abby
Glosemeyer, Janelle
Green, Maria
Hine, Lauren
Hinkle, Christopher
Hoffman, Celesta
Holzum, Garrett
Horrell, Toni
Jewell, Ashtia
Kelley, Katlyn
Kelley, Megan
Kielhofner, Kacie
Kistner, Shane
Klipfel, Dustin
Kluesner, Tracie
Koch, Megan
Kohlfeld, Courtland
Kuper, Lindsay
Lage, Jeffrey
LaMouria, Joshua
Lane, Jenna
LeGrand, Marcus
LeGrand, Meredith
LeGrand, Nathan
Long, Matthew
McCormick, Deana
Medlin, Grant
Meyer, Thomas
Millham, Lisa
Minor, Teresa
Mullarney, Colleen
O'Loughlin, Katie
Pierce, Benjamin
Pobst, Matthew
Radake, Kyle
Ralls, Adam
Rerkpisut, Nopparat
Rickman, Eric
Robert, Daniel
Roth, Jacob
Sachse, Alicia
Schaefer, Douglas
Scheffer, Kelli
Scherer, Emily
Schlosser, Carisa
Schoenberger, Liesl
Seib, Tracie
Seyer, Geoffrey
Slaten, Laura
Spalding, Emily
Spence (Pelts), Sarah
Strattman, Layne
Sumner, Phillip
Tellow, Paul
Unterreiner, Paul
Vandergraaf, Erika
Vangennip, Jennifer
Vickery, Courtney
Watkins, Kristen
Welker, Andrew
Wencewicz, Timothy
Williamson, Mika
Wittenborn, Scott
Worley, Emily
Class of 2003
Adams, Amberle
Allison, Christopher
Batterton, Sarah
Bauer, Holly
Bell, Cody
Berens, Christian
Berkbigler, Sara
Bertrand, Emily
Beussink, Cory
Beussink, Jenna
Beussink, Katie
Blankenship, Ramona
Blattel, Jacob
Boswell, Amanda
Bremer, Danielle
Brosey, Jeff
Bruenderman, Travis
Catrino, Mary (Bunny)
Chartrau, Stephanie
Chinnadurai, David
Cuba, Tyler
Diebold, Susan
Diveley, Kyle
Dorlac, Doris
Eftink, Craig
Essner, Emily
Essner, Joshua
Essner, Julie
Essner, Wayne
Fenwick, Adam
Fortenberry, Beth
Franklin, Christy
Freeman, Ashley
Gosche, Sarah
Griffith, Stephanie
Haupt, Dustin
Hency, Jake
Heuschober, Jill
Hodges, Glenn
Horrell, Annette
Janet, Casie
Jinkerson, Jared
Kaelin, Jennifer
Kluttz, Chereka
Kula, Stephanie
Kuper, Jordan
LeGrand, Valerie
Lester, Mark
McClain, Kasie
McCrate, Joseph
McLain, Crystal
Millham, Ashley
Minner, Scott
Minor, David
Nedilnycky, Jennifer
Nedilnycky, Michelle
Obermann, Lori
Obermark, Cassidy
Otte, Amanda
Passini, Matt
Pfau, Erin
Pogue, Moretta
Prasanphanich, Adam
Ralls, Andy
Ray, John
Reinagel, Ashley
Rigdon, Adam
Roe, Lisa
Roth, Heather
Rowland, Jennifer
Ruiz, Leslie
Schwartz, Stacy
Seyer, Keith
Siebert, Travis
Siebert, Ashley
Smith, Matthew
Spaeth, Justin
Steele, Kelsey
Tanksley, Will
Tatum, Dustin
Tyson, Ali
Unterreiner, David
Unterreiner, Sarah
Weber, Alan
Wehrenberg, Jennifer
Welker, Christopher
Welter, Andrew
Wozniak, Amanda
Yarbro, Derek
Class of 2004
Angelos, Allyson
Arnzen, Luke
Banken, Tyler
Bauer, Casey
Beel, Robyn
Berkebile, Candice
Blattner, Laura
Bollinger, Alison
Boos, Kristen
Boyd, Drew
Bremer, Jon
Brown, Allison
Buehrle, Emily
Cramer, Wade
Cuba, Casey
Davault, Christopher
Davis, Hannah
Devaney, Kate
Diebold, Jessica
Dirnberger, Amanda
Dufek, Joseph
Dumas, Ryan
Ellis, Sierra
Elsey, Scott
Endean, David
Essner, Janelle
Essner, Kasie
Essner, Lee
Essner, Tony
Essner, Trent
Fisher, Blake
Fisher, John
Fortenberry, Joseph
Frank, Timothy
Frey, Allen
Galentine, David
Garner, Loreal
Glosemeyer, Janet
Glueck, Adam
Harper, Clifford
Hendricks, Steven
Henley, Benjamin
Hine, Stephen
Hoffman, Cherish
Holloway, Megan
Hooten, Taren
Illers, Clay
Ivers, Emily
Jones, Meghan
Kelley, Emily
Keusenkothen, Josh
Kiblinger, David
Kinnison, Andrew
Kluesner, Landon
Koch, Amanda
Lange, Sarah
Lantvit, Samantha
LaPlante, Sean
Lester, Joshua
Little, Brittney
Longman, Anthony
Mainor, Roger
Market, Jonathan
Mason, Erin
McCauley, Sommer
McCausland, Jennifer
McClard, Jennifer
McCormick, Chad
McCrate, Chris
McMeel, Brendan
Meyer, Nicole
Meystedt, Sara
Michel, Sarah
Miller, Lindsey
Montgomery, Samuel
Moore, Justin
Mothershead, Andrew
Nast, Steven
Neal, Lacey
Obermark, Jonathan
Overbey, Douglas
Palmer, Katie
Palmer, Cody
Popp, Jaclyn
Reinagel, Lindsay
Ressel, Katie
Rich, Taletha
Roggow, Ryan
Ruopp, Rachel
Rutherford, Valaree
Schaefer, Sarah
Schnell, Joseph
Schulte, Janna
Schwartz, Gregory
Seyer, Stacey
Simmons, Ryan
Steele, Brian
Stoverink, John
Strohmeyer, Andrew
Swoboda, Greg
Thompson, Ashley
Ulrich, Collin
Unverferth, Matthew
Urhahn, Blake
Valleroy, Andrea
Vangennip, Kristen
Vavak, Jake
Weissmueller, Laura
Whitehead, Rabb
Wille, Kelli
Williams, Jeanelle
Wissinger, Pete
Wissinger, Steve
Wright, Rachel
Wulfers, Matt
Class of 2005
Andersen, Jessica
Anderson, William Paul
Arnold, Zachary
Balsmann, Dane
Barkett II, Wade
Beussink, Joshua
Beussink, Lauren
Bira, Emily
Blattel, Jonathan
Blattel, Sara
Bohannon, Rachel
Bollinger, Ryan
Brinkmeyer, Jeremy
Browne, Laura
Buchheit, Joshua
Buxton, Kent
Chambers, Jimmy
Cracraft, Jordan
Crawford, Trenton
Critchlow, Austin
Daniel, Kathryn
Davis, Otto
DeLisle, Brian
Dillard, Zachary
Dirnberger, Nicholas
Dirnberger, Rita Jo
Diveley, Colleen
Dix, Ashley
Doyle, Stuart
Dufek, Jacob
Eeftink, Steven
Eftink, Clayton
Eftink, Katrina
Essner, Allison
Essner, Amanda
Essner, Blake
Essner, Kathryn
Essner, Lauren
Essner, Rachael
Essner, Renee
Fisher, Abbie
Gaines, Sarah
Gartland, Kirby
Glastetter, Maggie
Glueck, Mitchell
Goodin, Dee
Graves, Joseph
Hamm, Brian
Harrington, Megan
Heggemann, Chris
Heisserer, John
Hite, Whittney
Hoffmeister, Ashley
Horrell, Levi
Huber, Sarah
Jackson, Alex
Janet, Jordan
Jenkins, Aaron
Job, Brandon
Karnes, Amber
Kirby, Heather
Klein, John
Klipfel, Jessica
Kluesner, Derrick
Layton, Tasha
LeGrand, Clayton
LeGrand, Megan
Licare, Jessica
Lindman, William
Long, Jonathan
Martin, Alison
McCrate, Brian
McDonald, Sarah
McGuire, Brent
McLain, Eric
Mehner, Lauren
Menz, Tyler
Meyer, Christopher
Mier, Kevin
Mohundro, Katie
Morrow, Amanda
Muir, Laura
Nenninger, Sarah
O'Loughlin, Michael
Ostendorf, Whitney
Pearman, Trevor
Plafcan, Hannah
Ponder, Drew
Poppen, Max
Ressel, Derek
Richardson, Kenny
Roggow, Rachel
Rosenquist, Megan
Roth, Alison
Scheeter, Chelsey
Scheeter, Kelsey
Scherer, Sarah
Schmitz, Kenneth
Schwartz, Nicholas
Shaw, Tayler
Slaten, Chad
Spalding, Katie
Stamp, Whitney
Stidham, Megan
Tatum, Landon
Thompson, Tamarra
Todt, Nathaniel
Trower, Joelle
Unterreiner, Mark
Vance, Elliott
Vorbrich, Nigel
Voss, Justin
Weidenbenner, Rachael
Weissmueller, Alana
West, Brittney
Westrich, Jessica
Westrich, Clyde
Willen, Bryce
Willett, Andrew
Class of 2006
Ables, Tiffany
Adams, Alex
Bader, Lauren
Barrett, Jennifer
Baughn, Stephen
Behler, Samuel
Bertolina, Alicia
Bertrand, Andrew
Blasiney, Frank
Blattel, Emily
Boeller, Kirk
Buelow, Andrew
Bullinger, Regina
Burny, Mohammed
Cardwell, Michael
Carroll, Lance
Cramer, Cole
Delgado, Jason
Delph, Xavier
Dirnberger, Lucas
Dirnberger, Lauren
Dockins, Myka
Ducharme, Ashly
Eddleman, Chris
Edwards, Claire
Eftink, Nathan
Ellis, Syr-Franklin
Ellis, Jessica
Ellis, Jillian
Ellison, Eden
Enderle, Kristin
Essner, Cody
Essner, Jacob
Foeste, Paige
Forbis, Andrea
Garrett, Corinne
Gerecke, Corrie
Glaus, Raymond
Glaus, Tyler
Golightly, Cara
Hahs, Molly
Haines, Logan
Heischmidt, Brooke
Hendrickson, Rachel
Hinkebein, Jennifer
Hinton, Kristen
Hobbs, Kristin
Hoffman, Candice
Holland, John
Holzum, Brandon
Horrell, Molly
Kanneberg, Gregory
Keusenkothen, Jennifer
Kiblinger, John
Kinsella, Brigid
Kolda, Nathan
Kula, Stacie
Kuntz, Virginia
Kuper, Jameson
Lantvit, Jaclyn
Lee, Candice
LeGrand, Tyler
LeGrand, Jessica
Leible, Natalie
Licare, Jenna
Little, Ryan
Loveless, Jacob
McIntyre, Lundi
Menz, Shane
Messmer, Mollie
Meyer, Catherine
Moore, Abby
Nagel, Kelli
Nast, Spencer
Neal, Lance
Neff, Mattie
Palmer, Timothy
Paylor, Richard
Pecord, William Lucas
Pfau, Matthew
Phelps, Robin
Reinagel, Adam
Ressel, Alex
Rigdon, Chelsey
Robbins, David
Robertson, Wesley
Ruopp, Erica
Sachse, Ashley
Schade, Kyle
Scheeter, Kaitlyn
Schlosser, Amber
Schuchart, Laura
Schumer, Danielle
Seyer, Alicia
Seyer, Christopher
Shafer, Sara
Spaeth, Chelsea
Springs, Blake
Stanfield, Zachary
Stewart, Elizabeth
Tanner, Katie
Thompson, Reece
Tomaszewski, John
Toole, Allison
Toole, Amanda
Unterreiner, Rachael
Unverferth, Nicholas
Vance, Katelyn
Vavak, Jessie
Weidenbenner, David
Welch, Brittni
Wengert, Jacob
White, Charles
Wibbenmeyer, Nathan
Williams, James
Wright, Christopher
Wulfers, Anthony
Zimmer, Margaret
Zimmer, Victoria
Class of 2007
Agnew, Micah
Allison, Jonathan
Anderson, Moira
Beussink, Brooke
Bira, Claire
Blattel, Emily
Bode, Allison
Bohnert, Haley
Boos, Jacqueline
Brauss, Claudia
Brewer-Juden, Jared
Brown, Hailey
Buchheit, Jordan
Burger, Kristain
Capriola, Zachary
Castleman, Alisha
Catrino, Sarah
Cook, Zachary
Cox III, James
Crawford, Casey
Dirnberger, Abraham
Dirnberger, Destiny
Dock, Jessica
Doyle III, Edward
Dubbs, Amanda
Dumas, Kristan
Eftink, Caroline
Elfrink, Farra
Essner, Kyle
Essner, Tyler
Fortenberry, Teresa
Friend, Chad
Gelsheimer, Austin
Glueck, Hannah
Glueck, Sarah
Goodson, Claire
Gray, Asa
Green, Brenna
Ha, Aimee
Heggemann, Ryan
Heischmidt, Brett
Henggeler, Clare
Hermsdorfer, Laura
Hine, Jason
Holland, Keith
Huber, Emily
Jackson, Jacob
James, Shannon
Janet, Abby
Lakner, Katie
LeGrand, Lindsey
Lindman, Arthur
Livesay, Amy
Market, Nicole
Marquart II, Eric Richard
McCrate, Nicholas
McCrate, Stephen
Medlin, Meridith
Meystedt, Emily
Milbach, Brian
Miller, Teresa
Min, Geon Gyu
Moll, Lucas
Nenninger, Ashley
Obermann, Karen
Ostendorf, Cortney
Ostendorf, Lindsey
Pike, Christina
Plumley, Amye
Popp, Jessica
Ramsey, Jonathen
Renick, Christina
Reutzel, Bailey
Richter, Sara
Robert, Megan
Roosman, Demi
Rosenquist, Matthew
Ross, Rebekah
Ruiz, Joseph
Schaefer, Hannah
Scheeter, Caitlin
Schlosser, Miranda
Schnurbusch, Beth
Schultz, Christopher
Schwent, Allison
Seyer, Rachel
Siebert, Amanda
Simmons, Laura
Stokes, Christine
Story, Madeline
Stratman, Tyler
Thompson, John "J.P."
Ulrich, Mitchell
Voss, Jordan
Wedemeier, Jack
Welker, Emily
Westrich, Joseph
Westrich, Kaci
Wibbenmeyer, Sarah
Willett, Abigail
Williams, Jennifer
Wills, Tera
Wozniak, Dana
Zuberi, Ayesha
Class of 2008
Adams, Angela
Armour, Shar'de
Banda, Jessica
Banken, Holly
Barwick, Nicholas
Berryhill, Amy
Beussink, Alison
Beussink, Benjamin
Bey, Sarah
Blankenship, Louise
Blattel, Elaine
Bohn, Richard
Bond, Lauren
Boyd, Lindsay
Bradley, Teresa
Brauss, Elizabeth
Brugger, Kyle
Bryant, Alexandra
Buchheit, Elizabeth
Burrus, Katherine
Clements, Matthew
Delgado, Amanda
Diebold, Brittney
Dirnberger, Michelle
Eftink, Whitney
Eigenbrod, Ashley
Enderle, Katelyn
Erwin, Brandon
Essner, Aaron
Essner, Cassie
Essner, Kerri
Farrow, Cody
Ferguson, Heather
Frank, Shelley
Gaddis, Blake
Gaines, Derek
Gaines, Kelsey
Glastetter, Ashlee
Glastetter, Kyle
Glueck, Logan
Green, Hillary
Griffin, Megan
Harrington, Richard
Hendrickson, Alex
Henley, Kaitlyn
Himmelberg, Mark
Hinkebein, Stacey
Hinton, Kevin
Hodges, Megan
Hunter, Austin
Ivers, Louise
Judd, Shane
Kanneberg, Neil
Karnes, Katie
Katele Kone, Grace
Kiblinger, Matthew
Kinder, Brittni
Koeppel, Drew
Kohlfeld, Parker
Kramer, Austin
Layton, Brittany
Longman, Kala
Matthews, Emily
McIntyre, Andrew
McLain, Kristen
McMillan, Christopher
Menz, Derek
Menz, Heather
Moy, Victoria-Lee
Muir, Emily
Neff, Kelsie
Ogokeh, Constance
Oliver, John
Ostendorf, Nicholas
Palmer, Blake
Parker, Adam
Peters, Allison
Phillips, Rachel
Radetic, Jordon
Ratcliff, Shannon
Ressel, Madelyn
Ross, Stephanie
Ruopp, Megan
Rushing, Marcus
Sarno, Jeremy
Sarno, Jonathan
Schneider, Carly
Schumer, Paige
Schwepker, Sarah
Seabaugh, Jordan
Slinkard, Nicholas
Spaeth, Ian
Steele, Adam
Stone, Karoline
Stoverink, Joseph
Thompson, James
Thompson, Lucas
Urhahn, Haley
Valleroy, Jacob
Westrich, David
Willen, Ryan
Williams, Andrew
Williams, Tyler
Wolfert, William
Zimmer, Mark
Class of 2009
Andersen, Melissa
Anderson, Margery
Armour, Shayla
Arnold, Tyler
Aufdenberg, Todd
Bader, Alex
Bass, Ryan
Bauer, Mary
Beussink, Courtney
Bira, Benjamin
Blattel, Katie
Bode, William
Bollinger, Logan
Boos, Laura
Bradshaw, Kelsey
Brandon, Jessica
Brant, Jenny
Brumitt, Emily
Buchheit, Jonathan
Buckenmyer, Jacob
Burger, Paris
Burns, Jacob
Caplan, Matthew
Carr, Pati
Carroll, Brandon
Chambers, Nikki
Chinnadurai, Jessica
Cofield, Lauren
Davis, Logan
Dement, Constance
Derrington, Matthew
Dirnberger, Brock
Dixon, Nicholas
Drury, John
Eeftink, Lucas
Farrow, Chelsea
Fels, Courtney
Fowler, Paige
Garrett, Lance
Gartland, Kyle
Gaskill, Ashton
Gilmore, Ross
Glaus, Brooke
Greer, Austin
Griffin, Matthew
Grove, Kelly
Grove, Douglas
Ha, Christy
Hahn, Andrew
Halter, Travis
Hendricks, Jackelyn
Hendrickson, Katie
Henggeler, Monica
Henson, Rachel
Hill, Katie
Holloway, Joda
Huffman, Austin
James, Jared
Job, Alexandra
Johns, Cory
Keller, Laura
Kiblinger, Theresa
Kim, Dong Han
Kirkpatrick, Blake
Klaffer, Dillon
Litzelfelner, Rachel
Loos, Samuel
Luehmann, Courtney
McAnelly, Richard
McCormick, Bailey
McGuire, Seth
Menz, Brittany
Messmer, Abigail
Mills, Sean
Montgomery, Michael
Moore, Megan
Moxley, Stephen
Nagel, Jeremy
Nenninger, Bridgette
Obermark, Katherine
Oliver, Daniel
Pfau, Victoria
Pleimann, Amanda
Poppen, Serena
Proffer, Molly
Provance, Derek
Rabbass, Chelsea
Ralls, Alexis
Reeves, Meaghin
Reinagel, Erika
Reinagel, Matthew
Reinagel, Nicholas
Rellergert, Samantha
Renfroe, Brett
Robert, Bruce
Roggow, Kate
Ross, Makenzi
Ruopp, Brenton
Sanders, Taylor
Schaefer, Samantha
Scheeter, Brennan
Schnurbusch, Jill
Schoch, Spencer
Schott, Britney
Schulman, Hilary
Sells, Benjamin
Siebert, Malynda
Simms, Christopher
Skaggs, Morgan
Slaten, Brett
Stallings, Catherine
Stone, Alexander
Thurston, Katherine
Timpe, Lauren
Tolbert, Joseph
Tomaszewski, Aaron
Toole, Alicia
Turner, Frances
Unterreiner, John
Unverferth, Andrew
Vance, Trenton
Wallace, Landon
Wedemeier, Hunter
Weissmueller, Leah
Welker, Emily
Wessel, Brent
Westrich, Austin
Wibbenmeyer, Kaitlin
Wiggans, Joseph
Wren, Nicholas
Young, Katelyn
Zhang, Qiong
Class of 2010
Andersson, Ava
Bader, Jacqueline
Balsmann, Lacey
Berghoff, Katie
Beussink, Mary
Bey, Katherine
Blasiney, Katherine
Boeller, Lacy
Bohn, Michael
Boos, Steven
Bowen, Taylor
Bruns, Amanda
Buchheit, Rachel
Cantoni, Erika
Carroll, Alex
Castleman, Lauren
Cox, Mamie
Cox, William
Craigmiles, McKenna
Davis, Matthew
Davis, Nathaniel
Dix, Ryan
Dohogne, Meghan
Doyle, Sean
Drury, Morgan
Essner, Kayla
Essner, Taylor
Essner, Anna
Essner, Dylan
Essner, Ethan
Essner, Jeremy
Eudy, Grant
Farrow, Cortney
Froemsdorf, Joseph
Glastetter, Brooke
Glastetter, Mark
Glastetter, Megan
Glaus, Alecia
Glaus, Wesley
Glover, Audrey
Goncalves, Jorge Augusto
Green, Cameron
Hagedorn, Mark
Hahs, Cassandra
Haines, Jennifer
Halter, Danielle
Helle, Matthew
Hiett, Tanner
Hill, Nickie
Holland, Coby
Horrell, Abby
Huber, Ethan
Hughey, Bradley
Illers, Claire
Islas-Stone, Cassandra
Jansen, David
Johnson, Ryan
Kellum, Arnold
Koeppel, Nicholas
LeGrand, Keith
Little, Brett
Litwicki, Mary
Long, Tori
Loveless, Aaron
Maher, Liam
McClain, Brent
McClellan, Alexanderian
McCoy, Christopher
McLain, John
Messmer, Emily
Meyer, Tara
Meystedt, Jeremy
Michelson, Hilary
Milam, Mallory
Mocherman, Jack
Moore, Ambrea
Moore, Cody
Morrill, Jane
Morrill, Chloe
Myers, Wade
Nenninger, Hannah
Obermark, James
Oh, Suin
Peters, Brandon
Pewitt, Jacob
Pool, Jessica
Reeves, Brooke
Reinagel, Lauren
Rhodes, Kanaan
Robbins, Danielle
Robinson, Kaitlyn
Ruopp, Alyssa
Ruopp, Jacklyn
Said, Abdullah
Schade, Lauren
Schaefer, Chelsey
Schultz, Andrew
Seyer, Jacob
Seyer, Renee
Sides, Symone
Siebert, Mallory
Simmons, Caitlin
St. Cin, Trenton
Starling, Luciano
Strieker, Lindsay
Tanner, Sarah
Thompson, Mariah
Tomasino, Grant
Triller, Jessica
Turnbow, Sarah
Valleroy, Shawna
Vanderpool, Brooke
Vandeven, Autumn
Westrich, Brianna
Westrich, Kelsey
Wichert, Coleman
Willems, David
Young, Colton
Class of 2011
Anderson, Patrick
Andersson, Lars
Aufdenberg, Ryan
Ayieko, Bill
Beussink, Alex
Blankenship, Madison
Blattel, Nicole
Bradley, Kathleen
Bradshaw, Allyson
Bradshaw, Genny
Brennan, Shannon
Brewer, Natalie
Brost, William
Brugger, Jamie
Buelow, Tyler
Carman, Stephen
Carroll, Shelbey
Clements, Jonathon
Conrad, Hallie
Cook, Austin
Davis, Christine
Dirnberger, Jennifer
Dittlinger, Kevin
Diveley, James
Dunning, Christopher
Easley, Shawn
Essner, Lance
Fels, Cassie
Ferguson, Katelyn
Glastetter, Brittany
Glaus, Tori
Goodman, Clayton
Grojean, Tara
Hagedorn, Megan
Hale, Kaelin
Halter, Heather
Harter, Ryan
Hayes, Eric
Heischmidt, Kurt
Henson, Laura
Hesselrode, Ashten
Himmelberg, Anne
Hinton, Adam
Hoffman, Rachel
Holcomb, Ethan
Hulshof, Emily
Humphrey, Ashley
Humphrey, Amber
Hunter, Patricia
Hunter V, Shapley
Hutson, Duston
Janet, Taylor
Janota, Trace
Job, Rachel
Karnes, Andrew
Kelley, Valerie
Kight, Austin
Kinder, Kaylee
Kirby, Jason
Kirchdoerfer, Tricia
Kirkpatrick, Morgan
Lambert, Morgan
Landewee, Elizabeth
Landewee, Derek
Lange, Andrew
Lawrence, Emily
Little, Jonathan
Litzelfelner, Kelly
Long, Ryan
Martin, Bailey
Matthews, Benjamin
McClain, Karlye
Montgomery, Mary Katherine
Murphy, Jacob
Neff, Daniel
Norman, Joshua
Oberlohr, Kristen
Parker, Hayley
Patterson, Scarlett
Patton, Matthew
Payne, Bailey
Perry, Lindie
Pope, Abigail
Popp, Rikki
Provance, Andrea
Rankin, Mary Eileen
Reinagel, Courtney
Ritter, Jessie
Rockett, Benjamin
Rosenquist, Elizabeth
Royan, Mariel
Said, Mariam
Schaefer, Laura
Schmittzehe, Ashley
Schneider, Courtney
Scholl, Erica
Sellers, Joshua
Shrum, Ashlynne
Stallings, Mollina
Tanner, Shayla
Thompson, Emily
Thompson, Taylor
Ticer, Alicia
Tolbert, Jacob
Tripp, Leann
Ulrich, Maxwell
Vollink, Mary
Wallace, Rachel
Walton, Katherine
Wengert, Haley
Wessel, Emma
Williams, Natalie
Wren, Anna
Young, Mallory
Ziegler, Brianna
Class of 2012
Arnzen, Aaron
Arpin, Tyler
Ayers, Savanna
Baker, Marcus
Bass, Morgan
Baumgart, Joshua
Beussink, Adeline
Beussink, Hadleigh
Beussink, Alexis
Beussink, Nathan
Blanton, Mark
Blue, Neelye
Bohn, Katherine
Bohnert, Brooke
Bond, Katie
Boner, Alexander
Bradshaw, Austin
Brandon, Margaret
Brown, Bryan
Bunger, Cory
Burdin, Mason
Burger, Summer
Campbell, Kyle
Cooley, Ciara
Cramer, Seth
Crites, Abby
Crites, Lukas
Delph, Kyle
Derrington, Seth
Dirnberger, Audrey
Dix, Shelby
Domjan, Alec
Dover, Dylan
Dufek, Madeline
Edwards, Katherine
Elfrink, Ashton
Elledge, William
Essner, Brittany
Essner, Christian
Essner, Danae
Essner, Kali
Farmer, DeMonte'
Fields, Zachary
Gaines, Kacie
Gatzemeyer, Hannah
Glastetter, Katherine
Goodin, Scarlett
Graham, Chelsea
Hale, Cecil
Harper, Matthew
Heberlie JR, Michael
Heisserer, Cody
Hendrickson, Lauren
Henggeler, Heidi
Hequembourg, Finley
Hileman, Morgan
Hinson, James
Hoffman, Alana
Hoffman, Cynthia
Hoffman, Deanna
Hoffmeister, Hannah
Holland, Kayla
Holloway, James
Howell, Cole
Huckstep, Madison
Hulshof, Andrew
Jedlinski, Matthew
Johns, Molly
Jones, Katherine
Judd, Alan
Kapp, Kelly
Kiblinger, Elizabeth
Kinder, Will
Knudtson, Gunnar
Landewee, Alicia
Lincoln, Nathaniel
Loos, Sarah
Lynch, Jonathan
McCoy, Adam
McCrate, Sarah
Menz, Jessica
Meystedt, Nathan
Mittrucker, Sarah
Montgomery, Adam
Morris, Morgan
Neal, Lindsay
Newell, Orry
Novak, Cory
Oh, Myeongin
Palmer, Taylor
Perry, Dannielle
Pfau, Jessica
Ponder, Matthew
Rabbass, Peyton
Raines, Adam
Reddin, Jordan
Rendleman, Hali
Rivas, Marc
Robert, Seth
Roosman, Dani
Ross, Kenneth
Ross, Trevor
Roth, Olivia
Sanders, Brianne
Schaefer, Sadie
Schafer, Eva
Schlosser, Patrick
Schott, Jesse
Schuchardt, Philip
Seabaugh, Jacob
Shaw, Haili
Siebert, Joseph
Smith, Ryan
Soutar, Keira
Stallings, Frank
Strieker, Mackenzie
Teng, Chao Nan
Tibbs, Sydney
Tiffany, Kenneth
Turner, Jamie
Urhahn, Hunter
Vercide, Vincent
Vetter, Brady
Vowels, Haleigh
Westrich, Levi
Westrich, Zachary
Wibbenmeyer, Amy
Wichert, Taylor
Wikel, Lauren
Class of 2013
Ainsworth, Taylar
Anderson III, Richard
Aufdenberg, Cody
Bauer, Robert
Bernard, Myriah
Bohr IV, Joseph
Boyd, Hayden
Brennan, Stephen
Brost, Kevin
Bruenderman, Carson
Buchheit, Logan
Burke, Caroline
Caplan, Hope
Carroll, Chelsea
Chambers, John
Cieslewicz, Jacob
Conklin, Breanna
Conrad, Morgan
Cox, Cody
Davis, Emily
DeBrock, Cody
Ding, Qinnan
Dodd, Tatum
Domjan, Bryce
Dumars, Ariel
Duncan, Alexis
Dunning, Anthony
Earley, Elizabeth
Edwards, Colton
Elsey, Alex
Essner, Michael
Essner, Nicholas
Foeste, Vincent
Foltz, Trever
Fowler, Miranda
Freeman, Dexter
Glastetter, Brandi
Griffaw, Zachary
Gross, Trenton
Hahn, Kaleb
Halter, Nathaniel
Harter, Austin
Hastings, Chelsea
Haygood, Seth
Heisserer, Taylor
Henggeler, Joseph
Hinton, Benjamin
Hogendobler, Erin
Holcomb, Eliza
Holt, Bryant
Huber, Aaron
Hulshof, Brent
Hulshof, Joshua
Hulshof, Tyler
Janet, Jacob
Jansen, Clayton
Johnson, Joshua
Kennedy, Rebecca
Kirchdoerfer, Tyler
Kirn, Hunter
Landewee, Justin
Landewee, Virgil
Lawrence, Sarah
Little, Morgan
Litwicki, Hannah
Loveless, Sara
Luster, Kelsey
Lynas, Payton
Marshall, Joseph
Mills, Spencer
Minor, Abigail
Mocherman, Luke
Moore, Veronica
Moss, Hannah
Moy, Timothy
Myers, Clayton
Niedbalski, Kenrick
Nolan, Dustin
Norman, Nicholas
Parsons, Dustin
Parsons, Matthew
Pech, Corey
Pewitt, Ann
Pleimann, Mollie
Plumley, Jessica
Protzel, Alexander
Ray, Shelby
Reeves III, Byron
Rellergert, Shaun
Renner, Olivia
Rettig, Austin
Rinda, Taylor
Ross, Cole
Sabapathypillai, Sharon
Sander, Dakota
Scheffer, Marissa
Schumer, Morgan
Scott, Taylor
Seyer, Taylor
Shively, Macy
Short, Mary
Sievers, Seth
Simmons, Charles
Simms, Kambria
Smith, Samantha
Stallings, Jackson
Stoverink, Jadie
Thompson, Matthew
Trentham, Katrina
Urhahn, Kaelyn
Ward, Taylor
Watson, Frank
Westrich, Christian
Wiesner, Alexander
Williamson, Patrick
Womack, Cambron
Woodruff, Kennedy
Zhu, Minhua
Class of 2014
Anderson, Brenna
Anderson, Elsie
Anderson, Zachary
Barber, Jordan
Baumgart, Madison
Bedell, Hailey
Beussink, Shelby
Blankenship, Colton
Blattel, Amy
Boner, Collin
Boyer, Abbygail
Brewer, Camille
Brindley, Nickolas
Buelow, Madison
Cantoni, Nicholas
Caragine, Crystal
Caruso, Jordan
Charlier, Abigail
Clark, Alexander
Compas, Colleen
Compas, Jacob
Derrington, Ethan
DeYong, Christian
Dirnberger, Sydnie
Dittlinger, Derek
Dixon, Christopher
Dohogne, Benjamin
Dominguez Salinas, Michelle
Dominguez Salinas, Mitzi
Dumars, Taylor
Earley, Rebecca
Easley, Samantha
Edwards, Natalee
Elfrink, Conner
Feeney, Taylor
Fields, Seth
Gaines, Krissy
Gates, Matthew
Glisson, Susan
Goodin, Gretta
Grojean, Lindsey
Grove, Kori
Hagedorn, Richard
Hager, Hannah
Haggerty, Joshua
Haines, Luke
Hammers, Brock
Harris, Jacqueline
Hayden, Brian
Hayes, Matthew
Hearnes, Rachel
Heisserer, Caleb
Hobeck, Andrew
Huffman, Evan
Ivie, Benjamin
James, Ross
Jansen, Joshua
Kapp, Reagan
Kester, Caleb
Keusenkothen, Justin
Klueppel, Mary
Kramer, Collin
Kramer, Madison
Krebs, Allyson
Landewee, Kayce
Landewee, Sara
Lathum, Matthew
LeGrand, Nicholas
Long, Maci
Long, Sara
Lynch, Halle
Mainord, Logan
McMillan, Caleb
Meadors, Jacob
Messmer, Brooke
Mier, Theresa
Moore, Andrew
Moses, Jr., William
Murphy, Kylie
Nelson, Michael
New, Alexia
New, Marissa
Noble, Michaila
Parker, Aria
Parker, Maris
Parker, Matthew
Patterson, Griffin
Pfau, Nicholas
Phillips, Douglas
Pickett, Emma
Pobst, Ethan
Powers, Karsen
Raines, Zachary
Reiminger, Briana
Ritter, Abby
Rosati, Anthony
Rosenquist, Madeline
Ross, Cameron
Ross, Mollie
Salter, Edith
Schaefer, Shelby
Schafer, Claire
Schlosser, Aaron
Schmittzehe, Megan
Schreiner, Cole
Seesing, Mason
Sellers, Katherine
Settle, Ryan
Seyer, Addison
Shaw, Samuel
Siebert, AnnaMarie
Siebert, Christen
Siebert, Griffin
Sirles, Audrey
Small, Lillianne
Smith, Adam
Smith, Caroline
Smith, Zachary
Soutar, Adele
Stroup, Sarah
Thomas, Haley
Thompson, Megan
Todt, Emily
Tollison, Kelsey
Turner, Dorothy
Unterreiner, Anna
Voss, Jackson
Wallace, Tatum
Wedemeier, Benjamin
Welch, Dalton
Welter, Kaitlin
Westrich, Jessica
Westrich, Matthew
Wikel, Alex
Williamson, Jordan
Withers, Katy
Woeltje, Stephanie
Wood, Tiffany
Young, Veronica
Young, Emily
Younghouse, Andrea
Yuede, Joseph
Class of 2015
Aden, Emily
Ainsworth, Calleigh
Allen, Tyler
Arnzen, Madeleine
Ashworth, Jamison
Banda, Amy
Beggs, Joseph
Bell, Andrew
Beussink, Landon
Beussink, Madison
Beussink, Russell
Bhakta, Dhruvi
Bledsoe, David
Boswell, Brendan
Bradshaw, Nicholas
Burnette, Alexis
Callahan, Logan
Campbell, Morgan
Cieslewicz, Emily
Clark, Jennifer
Coello, Maria Amelia
Compas, Ryan
Cox, Jacob
Crippen, Dean
Dorris, Chandler
Dudley, Taylor
Dugan, Connor
Dugan, John
Eftink, Hunter
Emmendorfer, Kaitlyn
Enderle, Devin
Fennewald, John
Fitzgerald, Treyton
Foltz, Monica
Freeman, Carson
Gassel, Amanda
Gerecke, John
Glaus, Zachary
Glisson, Thomas
Goodson, Lydia
Grable, Brooke
Graham, Austin
Graham, William
Green, Joshua
Haas, Gabriel
Hahn, Eric
Halter, Kirsten
Harper, Whitney
Heisserer, Logan
Henry, Kyle
Herath, Ceylon
Hess, Taylor
Himmelberg, Thomas
Hoffmeister, Stephen
Holterman, Dennis
Hsieh, Yo-Jane
Huff, Noah
Huffman, Madison
Hulshof, Derek
Hulshof, Ryan
Janet, Ali
Janota, Taylor
Jansen, Olivia
Jansen, Robert
Job, Christian
Johnson, Alexander
Jones, Nicholas
Kapp, Stephanie
Kasten, Quentin
Keesee, Evan
Kinder, Emilia
Landewee, Ryan
Layton, Maria
LeGrand, Jacob
Lindsay, Mollie
Little, Madison
Lovell, Cameron
Martin, Shelby
Matthews, Joe
McCrate, Megan
McDaniel, Mackenzie
McGarr, Connor
McGarr, Cramer
Mirgeaux, Robert
Mohney, Alyssa
Montgomery, Abigail
Mueller, Adilyn
Muir, Jessica
Murrell, Shelby
Niedbalski, Christina
Pappas, Jacob
Parsons, Benjamin
Patel, Raj
Pech, Tyler
Peters, Michael
Peters, Nicole
Pope, Adam
Popp, William
Powderly, Jake
Powers, Elizabeth
Poythress, William
Protzel, Ethan
Pryor, Jasmyn
Qin, Wen
Rabbass, Trey
Raines, Jesse
Ray, Taylor
Renner, Jon
Ressel, Grant
Reynolds, Dawson
Robertson, Peyton
Robinson, Alyssa
Robles, Carlos
Ruopp, Graham
Sams, Sierra
Scherer, Caleb
Scholl, Brendan
Schuchardt, Nathan
Schumer, Trenton
Shively, Jeffrey
Siebert, Thomas
Simmons, Rhett
Stallings, Benjamin
Stallings, Carly
Stockman, Alexis
Story, Jr., John
Stroup, Dalton
Stroup, John
Sweet, Chase
Thompson, Jessica
Thompson, Joshua
Thuirer, Sydney
Tlapek, Benjamin
Upchurch, Ryan
Urhahn, Chase
Walker, Madeline
Webb, Ashley
Westrich, Mikayla
Williams, Austin
Wilson, Hannah
Worley, Adam
Young, Kendall
Ziegler, Devin
Class of 2016
Allen, Sarene
Anderson, Susan
Baer, Emelia
Barnes, Jaden
Betkowska, Karolina
Bieser, Briley
Bradshaw, Alex
Brigman, Logan
Briscoe, Haley
Bruns, Luke
Camarato, Hannah
Carman, David
Chapman, Hayli
Charleston, Andrea
Coppock, Nicholas
Dame, Bailey
Dunlap, Blake
Edwards, Jacob
Eftink, Ryan
Enderle, Collin
Enderle, Madison
Essner, Madeline
Essner, Ross
Essner, Tyler
Eudy, Megan
Feeney, Samantha
Floyd, Abigail
Gan, Ling
Gant, Rylie
Gaskill, Clinton
Gates, Megan
Gibbs, Elizabeth
Graviett, Kirstan
Hall, Marisa
Halter, Joshua
Halter III, Thomas
Hearnes III, Robert
Heckert, Shelby
Heisserer, Madison
Heisserer, Mitchell
Hendricks, Madison
Holcomb, Ira
Holterman, Lisanne
Hopkins, Carly
Hughes, Natalie
Hunter, Ethan
Hunter, Lincoln
Hurley, Lucas
Ivie, Ryan
Ivy, Taylor
Jansen, Stephanie
Johnson, Devin
Jordan, Olivia
Kapp IV, William
Kasten, ChloƩ
Keene IV, William
Keith, Matthew
Ketcher, Carson
Kramer, Mitchell
Landewee, Claire
Landewee, Kelsey
LeGrand, Andrew
LeGrand, Lindsey
Litwicki, Olivia
Litzelfelner III, Jack
Liu, Jiayang
Lynch, Mackenzie
Mansfield, Joslyn
McAlister, Abigail
McGill, Addison
McKee, Emily
Meadors, Jordan
Menz, Garret
Michelson, Jacob
Mirgeaux, Ethan
Morris, Madeline
Moses, Lindsay
Moss, Justin
Nauert, Nicholas
Ohmes, Clayton
Palmer, John
Peters, Renee
Pobst, Mallory
Powderly, Grant
Raines, Noah
Redburn, Jack
Rivas, Gabrielle
Roberds, William
Robert, Tanner
Ross, Devin
Rubi, Angelica
Salter, Matthew
Sample, Clayton
Sander, Cheyenne
Santana, Noah
Santos, Haylie
Scherer, Christina
Schlegel, Anne
Schott, Caroline
Schumacker, Tyler
Seabaugh, Dayton
Seabaugh, Joshua
Seyer, Jordan
Shelton, Kourtney
Short, Christopher
Sievers, Emma
Smith, Megan
Smith, Taylor
Sprengel, Megan
Stone, Kaitlyn
Stotts, Zackary
Stovall, Nathaniel
Strange, Grant
Stull, Clayton
Summers Sander, Martha
Swift, Madison
Tanner, Tabitha
Thompson, Rachel
Timpe, Emily
Todt, Julia
Totton, Alecia
Trejo, Daisy-Jasmin
Turnbow, Alexa
Unterreiner, Evan
Urhahn, Madeline
Vandeven, Amber
Vandeven, Rylie
Vaugier, Addison
Villanueva Boone, Cecilia
Vowels, Lauren
Waddy, Marrisa
Watson, Nigel
Westrich, Breanna
Wiseman, Jackson
Yarbro, Sara
Younghouse, Ashlee
Yuede, Jeorgeann
Zhang, Yumeng
Ziegler, Anne
Class of 2017
Adams, Ryan
Allen, Taylor
Arnzen, Noah
Ayers, Zachary
Barber, Jacob
Barnes, Taylor
Bauwens, Blake
Bedell, Alexandra
Beggs, Allison
Bell, Delaney
Bell, Jonathan
Below, Marianna
Beussink, Shannon
Boos, Raymond John
Brandtner, Anna
Brennan, Samantha
Brown, Ashlyn
Bruenderman, Destiny
Clark, Jr., Stephen
Conrad, Rachel
Courtney, Brianna
Davis, Benjamin
Dill, Austin
Dirnberger, Michael
Dirnberger, Samuel
Dohogne, John
Dohogne, Lily
Dreckmann, Adrianna
Duenne, Hannah
Duschell, Morgan
Elfrink, Lindsey
Emmendorfer, Alleigh
Essner, Brooke
Essner, Faith
Essner, John
Essner, Morgan
Essner, Seth
Friga, Payton
Galemore, Mallory
Gibbs, William
Glastetter, Abigail
Glaus, Clayton
Goldsmith, Aron
Goodin, Isabella
Grove, Grant
Ha, Bruce
Haas, Trevor
Hanners, Katherine
Harold, Kathleen
Heisserer, McKenna
Hoedebeck, Marlen
Holthaus, Hanna
Horrell, Clara
Huckstep II, Christopher
Huff, Jordan
Hulshof, Brandon
James, Natalie
Janota, Bailey
Jansen, Allyson
Jones, Courtney
Keene, Elizabeth
King, Andrew
Klueppel, Anna
Kohlfeld, Julia
Kohlfeld, Taylor
Kolda, Sylvia
Landewee, Adrianna
Landewee, Dillon
Landewee, Evan
Landewee, Garrett
Langenstein, Sarah
Lewis, Audrey
Lindsay, Nicholas
Marshall, Caroline
Martin, Ann
McClellan, Rudy
McClintock, Madison
Messmer, Paul
Miller, Hunter
Mirgeaux, Camren
Mocherman, Samuel
Nanney, Calli
Newell, Sydney
Nolan, Luke
Outman, Emerson
Palmer, Emily
Parker, Lindsay
Parks, Lindsey
Patomson, Amory
Peters, Lindsay
Peters, Megan
Peterson, Nathan
Pettit, Noah
Pfeiffer, Peyton
Pobst, Sydney
Powers, Nicholas
Pujol, Allie
Pujol, Jacie
Reinagel, Holly
Rendleman, Maci
Retz, Elanor
Rivas, Alejandro
Rollet, Abby
Rosenquist, Michael
Sample, Chelsie
Schaefer, Taylor
Schlitt, Carley
Schlosser, Courtney
Schnurbusch, Caleb
Schreiner, Athena
Seesing, Blake
Seyer, Savanah
Shen, Yu Peng
Siebert, Garrett
Smith, Collin
Smith, Lee
Spooler, Elizabeth
Strange, Katelyn
Stroup, James
Swain, Kylie
Tucker, Hunter
Van de Ven, Austin
Vetter, Caleb
Welter, Winston
Westbrook, Olivia
Wiesner, Nicholas
Worley, Elecia
Wu, Yijie
Young, Natalie
Ziegler, Allison
Class of 2018
Aguilar-Lira, Manuel
Ahlvin, Hailey
Ainsworth, Jerry
Appleman, Kate
Arpin, Madison
Arpin, Meghan
Bass, Jordan
Baumgart, Alaina
Bauwens, Shelby
Bell, Sarah
Beussink, Drew
Beussink, Grant
Blankenship, Brooke
Boswell, Lauren
Bray, Allison
Brown, Noah
Bruenderman, Elise
Brugger, Hannah
Bruns, Tyler
Bunger, Cody
Burdin, Hattie
Burger, Alexander
Cabrera Ramirez, Frances
Carman, Troy
Coad, Hogan
Coello, Maria-Louisa
Daniels, Camryn
Dirnberger, Mariah
Dittmer, Anna
Dohogne, Dawson
Earley, Nicholas
Eftink, Alexander
Eftink, Patricia
Elfrink, Kayla
Essner, Claire
Estes, Abagail
Farrow, Caleb
Ferrell, William
Flores, Carmel
Floyd, Olivia
Fluchel, Kassie
Friga, Gracie
Gant, Jessie
Gibbs, Matthew
Givens, Allie
Goodson, Jordan
Goodson, McKenzie
Gosche, Amanda
Greene, Christopher
Gullette, Stephen
Halter, Trevor
Heisserer, Madison
Hesselrode, Garrett
Higgins, Taylor
Holterman, Stephanie
Hulshof, Olivia
Hunter, Eli
Ivie, Joshua
James, Reid
Jansen, Megan
Johnson, Andrew
Kapp, Jonathan
Kern, Claudia
Kern, Gracelyn
Kluesner, Danielle
Lacy, Hannah
Landeros, Madison
Landewe, Hannah
Landewee, Vincent
LaValle, IV, Charles
Lawfield, Nancy
Le, Phuong Tammy
Lincoln, Devin
Lovell, Alexandria
Madalon, Anthony
McDonald, Ashley
McGarr, Kendall
Merideth, Noah
Mier, Paul
Montgomery, Anne
Morrill, Claire
Morrill, Hayden
Mueller, Grayson
Murphy, Sean
Nugent, Parker
Ohmes, Madelynne
Pappas, Brandon
Parsons, Andrew
Pfau, Benjamin
Pittman, Ashley
Pleimann, Zoe
Pobst, Shelby
Porter, Austin
Powderly, Grace
Powderly, Lauren
Powers, Timothy
Reed, Mario
Renner, Cole
Rulon, Molly
Sabapathypillai, Samantha
Schnurbusch, Leah
Schuchardt, John
Seabaugh, John
Shively, Dawson
Singh, Isabelle
Slaten, Maren
Smith, Madalyn
Snyder, Samantha
Sparkman, Blake
Sprengel, Lucas
Stovall, Rachel
Taylor, Haley
Terry, Ciera
Timpe, Jayna
Welter, Alexis
Westrich, Shelby
Wikel, Megan
Williams, Olivia
Williamson, Kameron
Wilson, Grant
Womack, Thomas
Wrape, Dominique
Wu, Weiguo
Young, Cy
Yuede, Jr., William
Zhou, Zhixin
Zibluk, Sara
Ziegler, Addison
Class of 2019
Acevedo, Alejandra
Anderson, Stephen
Barnes, James
Barnes, Emma
Beussink, Lara
Bledsoe, Taylor
Blissett, Leia
Callow, Julia
Campbell, Elijah
Church, Hannah
Coffer III, Steven
Collier, Alivia
Compas, Dawson
Conaway, Claire
Crippen, Thomas
Dame, Carter
Dannenmueller, Cayden
Diebold, Jackson
Diebold, Mindy
Dill, Madison
Dirnberger, Connor
Dodd, Riley
Dodson, Hannah
Dong, Jiawang
Dow, Alexander
Dowdy, Damon
Dugan, David
Dumey, Collin
Emmenderfer, Paige
Engelen, Megan
Essner, Rachel
Fehr, Zachary
Fennewald, Clare
Gebhardt, Samuel
Glenzy, Brent
Glueck, Joanna
Greaser, Sierra
Grim, Adelaide
Hale, Brooke
Halter, Andrew
Hanners, Ashley
Harden, Riley
Harold, Alexander
Hayden, Melanie
Heckemeyer, Caroline
Heisserer, Megan
Hopper, Ashton
Hu, Yanlin
Hulshof, Nathaniel
Jansen, Benjamin
Kelley, Nicholas
Keran, Benton
Kilburn, Haylee
Koetting, Zoe
Kulla, Genevieve
Lange, Brock
Langenstein, Kayleigh
Leimbach, Kassidy
Lochmann, Nash
Logel, Tanner
Lynch, Dylan
Lynch, Allison
Mansfield, Kennedy
McClintock, Sydney
McGhee, Kennedy
Meadors, Gabriel
Menz, Miranda
Moeser, Adam
Morris, Haley
Noel, Braden
Oberle, Eli
Overfield, Connor
Parker, Lily
Pineda, Jean Isabelle
Pujol, Carly
Pupradist, Arene
Ressel, Caleb
Riley, Luke
Robinson, Layne
Santana, Laura
Scherer, John
Schlosser, Ragan
Shrum, Kristen
Smith, Sarah
Snider, Dawson
Stroup, Alan
Swain, Cassidy
Talley, Reagan
Tarno, Kristen
Thomas, Zane
Thurmond III, James
Traxel, Henry
Urhahn, Grace
Vowels, Adeline
Walker, Julia
West, Andrew
Williams, Julia
Wilson, Abigail
Wunderlich, Livia
Class of 2020
Albuixech-Robinson, Claudia
Albuixech-Robinson, Alexander
Appleman, Allison
Ash, Camille
Barber, Elizabeth
Barwick, Kristen
Baz, Leighann
Bell, Zackariah
Birk, Jesse
Bowen, Caroline
Brandon, Abigail
Bruenderman, Bryce
Burge, Alice
Burger, Riley
Cain, Isabella
Campbell, Kaitlin
Chapman, Zachary
Clark, Alexa
Collom, Victoria
DeLine, Larkin
Dirnberger, Krista
Dittmer, Katherine
Dohogne, Kameron
Dorris, Ethan
Dunning, Phillip
Eby, Maggie
Eftink, Amy
Eftink, Brayden
Eftink, Clayton
Eftink, Shannon
Elfrink, Levi
Elledge, Madelyn
Essner, John
Evans, Cristian
Ferrell, Elise
Files, Liam
Flores, Jeannie
Floyd, Jack
Folsom, Taylor
Gage, Janet
Galemore, Mason
Gates, Mia
Gebhardt, Sophia
Givens, Evan
Gunn Dunn, Jordyn
Hagan, Sophie
Halter, Tyler
Han, Nagyeong
Harden, Carter
Haygood, Zachary
Heisserer, Andrew
Helman, Graciana
Higgins, Matthew
Hopkins, Isaac
Huang, Sandy
Hulshof, Madeline
Hurley, Gabriel
Hux, Nicholas
James III, William
Janota, Abigail
Jansen, Olivia
Jennings, Mollie
Jones, Luke
Karnes, Nicholas
Kellum, Emily
Ketcher, Bryson
Kielhofner, Bryson
King, Sydney
Kirchdoerfer, Clayton
Klueppel, John
Ladwig, Alais
Landeros, Macy
Landewee, Grace
Landewee, Tyler
LaValle, Savannah
Le, Jennifer
LeGrand, Joseph
Lemons, Grace
Lincoln, Haley
Loos, Matthew
Mabrey, Macie
Maisuria, Jasmin
Marasini, Rajan
McGill, Austin
McVay, Hudson
Merideth, Gillian
Miles, Jackson
Missey, Connor
Morris, Blake
Mueller, Andrew
Mueller, Deven
Mullen, Madeline
Myers, Nadia
Naughton, Ethan
Oberlohr, Mary Claire
Oliver, Kathleen
Overfield, Paige
Park, Jinwoo
Parker, Tyler
Patterson, Casey
Perez, Avery
Peters, Tanner
Pfeiffer, Parker
Phelps, David
Pickett, Winifred
Pobst, Mason
Poe, Perri
Porter, Brittany
Priggel, Selena
Raines, Elizabeth
Roark, Abigail
Robert, Skyler
Robles, Juan-Pablo
Rodgers, Yasmeen
Ross, Brandon
Roth, Abigail
Rubi, Alessandra
Ryan, Chelsea
Sahai, Aarti
Sahai, Arjun
Salter, Emily
Schaaf, Amethyst
Scherer, Paul
Schmidt, Daniel
Schott, Bailey
Scobey, Camden
Seabaugh, Elisabeth
Sellers, Molly
Slinkard, Zachary
Stein, Hallie
Stewart, Griffin
Stroup, Anna
Tamjidi, Raniya
Tedder, Gretchen
Thoma, Justice
Thurston, Andrew
Timpe, Natalie
Vandeven, Brent
Vercide, Theresa
Vercide, Jona
Whitten, Hannah
Williams, Sara
Ziegler, Anna